Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Tik 10 sekundžių ginekologijos kabinete: Šio metodo procesas nereikalauja citopatologo buvimo ar medicinos laboratorijos, o tai stipriai sumažina išlaidas.
Tyrimas yra neinvazinis ir gali būti atliekamas bet kuriame ginekologijos kabinete, o jo rezultatas yra gaunamas
nedelsiant – dažų reakciją galima nuskaityti po 10 sekundžių.
FRD™ testo rinkinys užtikrina patikimus rezultatus. Reakcijos jautrumas ir specifiškumas nustatant H SIL ir CIN2+ pokyčius yra 70-80%, o tai yra daugiau nei įprastinė PAP citodiagnostika.
Visų turimų tyrimų suvestinė rodo, kad bendras jautrumas yra 82,00 %, o specifiškumas – 76,00 % CIN2+ aptikimui. CIN3+ bendras jautrumas yra 90,00%, o specifiškumas – 45,00%.

Komplektacija:

Folio receptorių tarpininkaujamo dažymo tirpalo (FRD™) dažymo tirpalas susideda iš

  • folio rūgšties,
  • redukuoto metileno mėlynojo,
  • acto rūgšties ir
  • dimetilsulfoksido.

Epiteliui dažyti skirtas vienkartinis aplikatorius naudojamas besisluoksniuojančioms ląstelėms iš gimdos kaklelio disko surinkti atliekant įprastą apžiūrą ginekologiniu šepetėliu.

Kaip atlikti tyrimą?

1. Paguldykite pacientą į litotomijos padėtį
2. Išimkite aplikatorių iš pakuotės
3. Aplikatoriumi iš gimdos kaklelio disko paimkite ląstelių mėginį
4. Panardinkite aplikatorių į FRD™ tirpalą 30 sekundžių

Po 30-60 sekundžių įvertinkite dažų reakciją ant aplikatoriaus ir palyginkite rezultatą su standartu.

Kas yra FRD™ ir kodėl tai verta?

Ar orientuojatės į profilaktiką? Ar turite nenormalų Pap tepinėlio rezultatą? Nerimaujate dėl galimybės užsikrėsti ŽPV? Ar norite apsisaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio ar ikivėžinių pokyčių? Pasinaudokite moderniausiu diagnostikos testu, kuris yra FRD™. Tai greitas, tikslus, nebrangus ir saugus diagnostinis testas. Informaciją apie savo sveikatos būklę gausite iš karto – po kelių sekundžių, vieno ir to paties apsilankymo ginekologijos kabinete metu.
Tyrimo rinkinį sudaro aplikatorius ir reagento buteliukas.

Kas yra FRD™ testas?

Naudodamas nedidelį vienkartinį aplikatorių su porėta kempine, uždedamą ant gimdos kaklelio paviršiaus, gydytojas įprastos ginekologinės apžiūros metu paima ląsteles. Šios ląstelės įsigeria į porėtą kempinės paviršių. Tai trunka keletą sekundžių ir yra visiškai neskausminga. Jūsų dalyvavimas tyrime baigiasi čia. Tada gydytojas panardina kempinę į buteluką su specialiu reagentu. Jei kempinė ant aplikatoriaus pasidaro šviesiai ruda arba žalia, tai reiškia, kad gimdos kaklelio pakitimų nėra. Kita vertus, jei jis pasidaro mėlynas, mėlynai juodas arba juodas, tai bus informacija apie nenormalių gimdos kaklelio pokyčių aptikimą. Kas svarbu: šio testo rezultatas iš karto – nuskaitoma po 10 sekundžių (panašiai kaip nėštumo testas) tyrimas yra neinvazinis, neskausmingas ir nereikalauja medicininės laboratorijos, tai reiškia, kad jį galima atlikti bet kuriame ginekologijos kabinete vieno ir to paties vizito metu. Testas efektyviai nustato bet kokius pokyčius, yra saugus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.