Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

“ERKA” MECHANINIAI SFIGMOMANOMETRAI JAU DEŠIMTMEČIUS YRA ILGAAMŽIŠKUMO IR TIKSLUMO ETALONAS – KODĖL?
Jau gamybos etape kiekvienas ERKA prietaisas yra tikrinamas 49 kartus, įskaitant galutinį 100 % kompiuteriu valdomą galutinį patikrinimą. Taip mes garantuojame, kad naudotojas turės geriausią kraujospūdžio matuoklį.
KODĖL ERKA MECHANINIAI  SFIGMOMANOMETRAI TOKIE TIKSLŪS?
Specialios grūdinto vario-berilio membranos naudojimas kartu su filigraniniu matavimo mechanizmu užtikrina ilgaamžiškumą kartu su nuolatiniu dideliu tikslumu.
KIEK MAŽDAUG LAIKO TARNAUJA ERKA MECHANINIS SFIGMOMANOMETRAS?
ERKA sukurta unikali membraną sauganti dvigubo vamzdelio technologija užtikrina didžiausią patvarumą net ir kasdien naudojant.

AR ERKA TEST GALI OPTIMALIAI NAUDOTI IR DEŠINIARANKIAI, IR KAIRIARANKIAI?
Taip,  kairiarankiams mes sukūrėme kairiarankiams skirtą prietaiso dizainą.
AR KOMPLEKTE  YRA STETOSKOPAS?
Kiekviename ERKA TEST kraujospūdžio matavimo aparate yra aukštos kokybės “Erkaphon” šeimos gydytojo stetoskopas, užtikrinantis geriausią akustiką ir tikslius rodmenis.
KIEK JAUTRUS SMŪGIAMS YRA ERKA TEST?
Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, moderni dvigubo vamzdelio technologija ir smūgiams atspari konstrukcija tinka kasdieniam naudojimui.

KAIP VALYTI DAUGKARTINIO NAUDOJIMO “ERKA” MANŽETES?
Visos ERKA GREEN manžetės turi vandeniui atsparų, lengvai valomą paviršių, todėl juos galima lengvai ir kruopščiai dezinfekuoti.
KAIP GALIMA DEZINFEKUOTI DAUGKARTINIO NAUDOJIMO ERKA MANŽETES?
Visas ERKA daugkartinio naudojimo manžetes galima kruopščiai dezinfekuoti purškiant arba šluostant išbandytomis patvirtintomis dezinfekavimo priemonėmis. Po to paviršius nuvalomas lengvu spaudimu.
KOKIAS DEZINFEKCIJOS PRIEMONES REKOMENDUOJA ERKA?
Fugaten® purškalas
Esemfix® iš Schülke
Promanum® pur iš B.Braun
Meliseptol® Foam pur iš B.Braun

KODĖL VISAS “ERKA” KRAUJOSPŪDŽIO MANŽETES TAIP MALONU DĖVĖTI?
Visos ERKA GREEN manžetės turi vandeniui atsparų, lengvai valomą paviršių, todėl jas galima lengvai ir kruopščiai dezinfekuoti.
KAIP TINKAMAI UŽDĖTI ERKA MANŽETĘ?
Norint pasiekti optimalius matavimo rezultatus, manžetę reikia uždėti tinkamai. Todėl kiekviena ERKA manžetė yra paženklinta aiškiai nurodytomis dydžio ir padėties nustatymo instrukcijomis, kad būtų užtikrintas tinkamas manžetės pasirinkimas ir nepriekaištingas uždėjimas.
KAIP NUSTATYTI TINKAMĄ MANŽETĖS DYDĮ?
Ant kiekvienos ERKA GREEN CUFF kraujospūdžio manžetės yra aiškiai matomas dydžio intervalas; jei jūsų rankos apimtis neatitinka šio intervalo, pasirinkite kitą manžetės dydį.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.