Mechaninis kraujospūdžio matuoklio ir fonendoskopo rinkinys Erka test, 1 vnt.

“Erkatest” buvo sukurtas kaip aukščiausios klasės prietaisas, skirtas savarankiškai matuoti kraujospūdį namuose. Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, moderni dvigubo vamzdelio technologija ir smūgiams atspari konstrukcija, tinkama kasdieniam naudojimui. “Erkatest” puikiausias savo klasės kraujospūdžio matuoklis. Didžiausias tikslumas kartu su aukščiausio lygio patogumu naudotojui garantuoja kliniškai tikslius rezultatus – net ir namuose.

Pasinaudokite nemokama XXL garantija  dovanojame dar 5 papildomus garantijos metus. Užregistruokite savo prietaisą svetainėje www.erka.org/en/xxl-guarantee, kad gautumėte bendrą 7 metų šio gaminio garantinę apsaugą.

SMŪGIAMS ATSPARUS
Prietaisas yra atsparus smūgiams – ši savybė labai svarbi, nes įprastos matavimo sistemos klaidos, atsiradusios dėl smūgių, paprastai nėra akivaizdžios.
SRAUTINIS VENTILAS
Dėl jautraus sraigtinio vožtuvo naudotojas gali atlikti tobulus matavimus.
MODIFIKAVIMAS
Prietaisą galima įsigyti dešiniarankiams ir kairiarankiams.
STETOSKOPAS
Aukštos kokybės “Erkaphon” šeimos gydytojo stetoskopas užtikrina geriausią akustiką ir tikslius rodmenis.
MEMBRANOS
Naudojama speciali grūdinto vario-berilio membrana užtikrina ilgaamžiškumą kartu su nuolatiniu dideliu matavimo prietaiso tikslumu.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

“ERKA” MECHANINIAI SFIGMOMANOMETRAI JAU DEŠIMTMEČIUS YRA ILGAAMŽIŠKUMO IR TIKSLUMO ETALONAS – KODĖL?
Jau gamybos etape kiekvienas ERKA prietaisas yra tikrinamas 49 kartus, įskaitant galutinį 100 % kompiuteriu valdomą galutinį patikrinimą. Taip mes garantuojame, kad naudotojas turės geriausią kraujospūdžio matuoklį.
KODĖL ERKA MECHANINIAI  SFIGMOMANOMETRAI TOKIE TIKSLŪS?
Specialios grūdinto vario-berilio membranos naudojimas kartu su filigraniniu matavimo mechanizmu užtikrina ilgaamžiškumą kartu su nuolatiniu dideliu tikslumu.
KIEK MAŽDAUG LAIKO TARNAUJA ERKA MECHANINIS SFIGMOMANOMETRAS?
ERKA sukurta unikali membraną sauganti dvigubo vamzdelio technologija užtikrina didžiausią patvarumą net ir kasdien naudojant.

AR ERKA TEST GALI OPTIMALIAI NAUDOTI IR DEŠINIARANKIAI, IR KAIRIARANKIAI?
Taip,  kairiarankiams mes sukūrėme kairiarankiams skirtą prietaiso dizainą.
AR KOMPLEKTE  YRA STETOSKOPAS?
Kiekviename ERKA TEST kraujospūdžio matavimo aparate yra aukštos kokybės “Erkaphon” šeimos gydytojo stetoskopas, užtikrinantis geriausią akustiką ir tikslius rodmenis.
KIEK JAUTRUS SMŪGIAMS YRA ERKA TEST?
Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, moderni dvigubo vamzdelio technologija ir smūgiams atspari konstrukcija tinka kasdieniam naudojimui.

KAIP VALYTI DAUGKARTINIO NAUDOJIMO “ERKA” MANŽETES?
Visos ERKA GREEN manžetės turi vandeniui atsparų, lengvai valomą paviršių, todėl juos galima lengvai ir kruopščiai dezinfekuoti.
KAIP GALIMA DEZINFEKUOTI DAUGKARTINIO NAUDOJIMO ERKA MANŽETES?
Visas ERKA daugkartinio naudojimo manžetes galima kruopščiai dezinfekuoti purškiant arba šluostant išbandytomis patvirtintomis dezinfekavimo priemonėmis. Po to paviršius nuvalomas lengvu spaudimu.
KOKIAS DEZINFEKCIJOS PRIEMONES REKOMENDUOJA ERKA?
Fugaten® purškalas
Esemfix® iš Schülke
Promanum® pur iš B.Braun
Meliseptol® Foam pur iš B.Braun

KODĖL VISAS “ERKA” KRAUJOSPŪDŽIO MANŽETES TAIP MALONU DĖVĖTI?
Visos ERKA GREEN manžetės turi vandeniui atsparų, lengvai valomą paviršių, todėl jas galima lengvai ir kruopščiai dezinfekuoti.
KAIP TINKAMAI UŽDĖTI ERKA MANŽETĘ?
Norint pasiekti optimalius matavimo rezultatus, manžetę reikia uždėti tinkamai. Todėl kiekviena ERKA manžetė yra paženklinta aiškiai nurodytomis dydžio ir padėties nustatymo instrukcijomis, kad būtų užtikrintas tinkamas manžetės pasirinkimas ir nepriekaištingas uždėjimas.
KAIP NUSTATYTI TINKAMĄ MANŽETĖS DYDĮ?
Ant kiekvienos ERKA GREEN CUFF kraujospūdžio manžetės yra aiškiai matomas dydžio intervalas; jei jūsų rankos apimtis neatitinka šio intervalo, pasirinkite kitą manžetės dydį.

177,87  Su PVM

( 147,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.