Binauralinės akustinės terapijos stalas „Welnamis”

Užsakoma individualiai

Gharieni Welnamis – Binauralinis akustinis ir dinaminis stimuliavimas yra kompiuteriu valdoma akustinė ir vibracinė terapija, kuri treniruoja smegenis atsipalaiduoti ir pasinaudoti gilaus atsipalaidavimo technikomis. Naudodamas specifines vibracijas ir binaurinius garso dažnius, Welnamis leidžia net ir labiausiai užimtiems protams pasiekti gilų atsipalaidavimo lygį per vieną terapijos seansą. Panašiai kaip meditacija, specifiniai garsai lėtina protinę veiklą, o vibracijos dažniai veikia būtent kūno energetinius centrus (čakras).
Pagrindinė terapija yra kvantinė harmoninė garso terapija. Jis pateikia simptomus mažinančias ir atsparumą didinančias daugiasluoksnes programas per stereofonines ausines. Welnamis gali būti derinamas su kitais gydymo būdais.

Sistemą sukūrė amerikiečių mokslininkai, siekdami gydyti Amerikos veteranų potrauminio streso sutrikimus (PTSD).

Siūlome šią „Welnamis” technologiją SPA ir sveikatingumo pasauliui.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Gharieni Welnamis sistemos pranašumai:

 • Priešuždegiminis poveikis
 • Smegenų bangos įtraukimas
 • Nuotaikos gerinimas ir streso mažinimas
 • Pagerina miego kokybę ir kiekį
 • Palaiko PTSD gydymą
 • Snaudimas ir atsipalaidavimas
 • Padidėjęs kūrybiškumas
 • Moksliškai įrodyta
 • Padeda gydyti nerimo ir panikos priepuolius
 • Padeda sumažinti depresijos ir lėtinio skausmo požymius
 • Didina gebėjimą susikaupti
 • Terapeutas nereikalingas

SMEGENŲ BANGOS – VISKAS APIE DAŽNIUS
Žmogaus smegenyse yra apie 100 milijardų neuronų, kurie „bendrauja” elektriniais signalais.
Dabartinės technologijos negali aptikti atskiro neurono aktyvumo dėl mažo kiekvienos ląstelės dydžio. Tačiau galima stebėti bendrus smegenų veiklos modelius, o tai leidžia mokslininkams nustatyti, kaip smegenyse esantys neuronai veikia bet kuriuo momentu. Panašiai kaip ir širdyje, smegenų veikla parodė, kad ji turi pulsą arba plakimą. Šie smegenų impulsai yra žinomi kaip smegenų bangos ir vyksta įvairiu greičiu.
Pavyzdžiui, gilaus miego metu smegenys pulsuoja maždaug 3 kartus per sekundę. Labai sutelkto mąstymo metu smegenys gali pulsuoti net 50 kartų per sekundę. Įrodyta, kad skirtingi smegenų bangų dažniai atitinka skirtingas „proto būsenas“. Lėtos smegenų bangos labiau atsipalaiduoja ir žvelgia į save. Greitos smegenų bangos gali būti susikaupimo ar streso požymis.

SMEGENŲ BANGŲ SINCHRONIZAVIMAS NAUDOJANT GARSO IR VIBRAKUSTINĮ STIMULIAVIMĄ

STIMULIAVIMAS GARSU

Pirmoji Welnamis savybė yra Binauraliniai garsai (abiejų ausų binauraliniai garsai) – psichoakustiniai reiškiniai, kurie suvokiami, kai du garsai, kurių dažnis skiriasi, yra perduodami atskirai per kairę ir dešinę ausį. Smegenys automatiškai generuoja trečiąjį dažnį, kuris atsiranda dėl dviejų pradinių nešėjų dažnių skirtumo.
Neuronai automatiškai bando prisitaikyti prie išorinio dažnio, o tai leidžia konkrečiai paveikti skirtingus dažnių diapazonus smegenyse. Tiksliai perduodami šie dažniai sukuria sinchronizaciją tarp kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulio. Šis procesas vadinamas smegenų bangų įtraukimu. Binauriniai garsai įterpti į atpalaiduojančią, specialiai sukurtą muziką ir veikia žmogaus ausiai nesuvokiamame dažnių diapazone.

VIBRAKUSTINĖ STIMULIACIJA

Antra svarbi Welnamis savybė yra sinchronizuotų sinusinių bangų technologija, kuri perduodama per lytėjimo keitiklius, įtaisytus paties SPA stalo paviršiuje. Suvokiami kaip švelnios vibracijos, paveikiančios Jūsų kūno energetinius centrus, sinusinių bangų dažniai dauginasi ir pagreitina smegenų bangų įtraukimo procesą.

„Welnamis“ siūlo pilną garso ir vibracinių dažnių impulsų patirtį, kad nuramintų kūną ir protą ir Jus atpalaiduotų.

WELNAMIS-PROGRAMOS

 • Welnamis Advance. Advance  programos yra Gharieni išsamių studijų rezultatas. Kiekvienos programos trukmė yra 22 minutės, o tai yra optimalus laikotarpis geriausiems rezultatams pasiekti.
 • Welnamis Classic. Classic programos yra skirtingų, kuriamų programų pagrindas. Ir yra skirtingos trukmės (30 arba 60 minučių).

MOKSLIŠKAI ĮORYDTA

Tyrimai pradėti 2005 m. Majamyje, Floridoje, JAV karo veteranų ligoninėje gimusią smegenų bangų įtraukimo technologiją, naudojamą Welnamis sistemoje, išbandė ir ištyrė JAV armija, Majamio VA, taip pat įvairios elgesio sveikatos, priklausomybės gydymo ir ūminių ligų. priežiūros įstaigos.

Video:

Lankstinukas:

Welnamis lankstinukas

 

Užsakoma individualiai

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.