Ciclotte Teckell

Vienintelis pasaulyje treniruoklis pagamintas iš krištolo
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

“Ciclotte Teckell” gimė bendradarbiaujant dviem italų meistrams, kuriuos vienija aistra dizainui, technologijoms bei dėmesys detalėms. Ciclotte „Ride on design“ filosofija susilieja su Teckell „itališko dizaino žvilgsniu į priekį“. Rezultatas – dviratis treniruoklis, kuris, išlaikydamas savo ikonišką dizainą, pirmą kartą eksperimentuoja su krištolo skaidrumu ir elegancija.

Skaidrumas sujungia mechanines/konstrukcines dalis kaip nematomas tiltas: fitneso įrangos dizaino revoliucija, patvirtinanti „Ciclotte“ projekto unikalumą.

Ciclotte Teckell savo minimalistinėmis formomis yra vienintelis dizaino treniruoklis iš krištolo. Sukurtas atlikus tikslų ergonomikos tyrimą ir turintį transmisiją su posūkių daugiklio sistema, dviratis gali atkartoti minimo kelyje pojūtį ir užtikrinti aukšto lygio treniruotes.

Dar labiau įtraukiančiai treniruotei buvo pridėta 4.0 funkcija, skirta dviračiui prijungti prie bet kurio „Bluetooth“ įrenginio.

Elegantiškas dekoravimo elementas, galintis koleriuoti su šiuolaikiškais baldais, kuriuose gyvenimas, darbas ir mankšta yra vienodai reikalinga.

Skulptūrinis priedas, neatmetantis funkcionalumo, garantuojantis ergonomišką treniruotę dėl modernios šio treniruoklio mechanikos. Galutinis sprendimas privačių namų sporto salės interjerui, „Ciclotte Teckell“ yra modernus dviratis treniruoklis, skirtas prabangių namų, biurų, viešbučių sporto salių ir nuostabių jachtų treniruoklių interjero dizainui.

Tikras malonumas kūnui ir akiai.

Užsakoma individualiai

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.