Detoksikacijos arbata su 25 skirtingomis žolelėmis „Tisana”, 250 ml

44,77  Su PVM

( 37,00  be PVM )

„Tisana 25 Erbe” – tai detoksikacinė arbata, kurios sudėtyje yra 25 kruopščiai atrinktų žolelių, kurios visos teigiamai veikia organizmo virškinimo ir detoksikacinės sistemos organus. Gėrimas palaiko virškinimo procesą, gerina mikrocirkuliaciją ir užtikrina veiksmingą organizmo detoksikaciją. Kitaip nei daugelis kitų detoksikacijos priemonių, kurios veikia per šlapinimąsi, medžiagų apykaitą ar vidurių laisvinimą, „Tisana 25 Erbe” stimuliuoja natūralų organizmo valymosi procesą, todėl pašalinami toksinai ir susikaupę skysčiai bei natūraliai atkuriama organizmo funkcijų pusiausvyra. Maisto papildas „Tisana 25 Erbe” rekomenduojamas žmonėms, kuriems reikia išvalyti toksinus ir skysčių perteklių, sureguliuoti vidaus organų funkciją, sumažinti patinimą ir riebalus arba tiems, kurie nori palengvinti pavargusias ir patinusias kojas. Produktas yra vandens pagrindu, jame nėra alkoholio, cukraus ir glicerolio, jis gaminamas šalto spaudimo būdu, kuris neturi įtakos sudedamųjų dalių sudėčiai, kaip tai daro kiti kaitinami produktai.

Naudojimas: prieš naudojimą buteliuką gerai suplakite. Įpilkite 10 ml paros dozę į gertuvę ir gerkite kiekvieną rytą tuščiu skrandžiu. Svarbu per dieną išgerti ne mažiau kaip 1,5 litro vandens. Atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve.

Rekomenduojama: Visų tipų odai ir kūno tipams.

Sudedamosios dalys: gėlas vanduo, vaistinė Angelika, žaliasis anyžius, bardanas, karpažolė, kinrožė, pankolis, kadagys, margutis, mentolis, šuninė rožė, solidagė, beržas, uosis, artišokas, takažolė, paprastasis ananasas, melisa, našlaitė, piliarožė, juodieji ribai, žalioji arbata, erškėtuogė, centelė, rabarbaras, gencijonas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

44,77  Su PVM

( 37,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.