Gelis Aquagel, 1000 ml

Aquagel masažo gelis su natūraliais ekstraktais suteikia odai tonusą ir apsaugo audinius. Dėl įvairių augalų poveikio jis padeda patobulinti kūno siluetą. Jis padeda mažinti celiulito atsiradimą, ypač naudojant su jonoforeze, ultragarsu ar kūno procedūromis, kuriose naudojamos srovės ir intensyvi pulsinė šviesa.
NAUDOJIMAS: Užtepkite produktą ant srities, neviršykite vienos valandos procedūros toje pačioje srityje, kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Gelis naudojamas lazerinėms procedūroms, intervencinėms procedūroms (pvz.: adatinei mikrodermabrazijai). Taip pat kaip masažo priemonė, kaukė arba kartu su įvedama priemone.

Unikali “BioTec” technologija – nano mikrokapsulių technologija – veikliąsias sudedamąsias dalis uždaro į kapsulę, kurią oda įsisavina prieš išskirdama maistingąsias medžiagas, taip 7 kartus padidindama jų įsisavinimo gebą ir greitį.

Be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

Sudedamosios dalys: Vanduo, karbomeras, Glicerinas , Hedera Helix (Gebenė) lapų ekstraktas (Hedero
Helix Leaf Extract), Aesculus Hippocastanum (Arklių kaštonas) Sėklų ekstraktas (Aesculus
Hippocastonum sėklų ekstraktas) , Propilenglikolis, natrio EDTA , natrio hidroksidas, imidazolidinas, urea, Metilizotiazolinonas, Metilchloroizotiazalinonas.

Aidarius galioja 6 mėnesius.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

36,30  Su PVM

( 30,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.