Antigravitacinis dviratis „InfraShape”

20570,00  Su PVM

( 17000,00  be PVM )

Revoliucinė Infrashape Horizontal Biohacking technologija, kuri pakeičia jūsų pratimų ir kūno transformacijos kelionę. Mūsų pažangiausias požiūris sujungia infraraudonųjų spindulių šilumos, vakuuminio slėgio ir fizinės veiklos jėgą ant dviračio – visa tai atliekama patogioje gulint uždaroje kapsulėje. Patirkite nepaprastą pagerintos kraujotakos, gilios detoksikacijos ir visiško atsipalaidavimo naudą, o biologinio įsilaužimo principai optimizuoja jūsų treniruotę, kad suaktyvintumėte raumenis, padidėtų limfos nutekėjimas ir pasiektumėte kūno rengybos tikslus. Mėgaukitės transformuojančia kūno rengybos patirtimi kaip niekada anksčiau, naudodami mūsų „Infrashape Horizontal Biohacking“ technologiją.

Gulimas dviratis
Universalus, efektyvus ir saugus treniruočių sprendimas, sukurtas pakeisti jūsų pratimų rutiną. Dėl naujoviško dizaino gulėjimas ant dviračio atrodo natūralesnis ir patogesnis, palyginti su tradiciniais metodais. Elektra reguliuojamas atlošo kampas užtikrina optimalų komfortą mankštos metu, sumažina stuburo, ypač juosmens, apkrovą, taip pat sumažina spaudimą kelių sąnariams. Be to, ši pažangi technologija suaktyvina ir stiprina pilvo raumenis, suteikdama holistinės treniruotės patirtį. Patirkite maksimalų universalumą, efektyvumą ir komfortą su Infrashape Horizontal, užtikrindami permainingą mankštos kelionę visiems.

Ši išskirtinė įranga yra geriausias svorio metimo ir reabilitacijos įrangos pasirinkimas jūsų medicinos įstaigai, sporto salei, SPA centrui, lieknėjimo centrui ir grožio salonui.

 

Išankstinis užsakymas

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

 

Papildomos funkcijos:

AROMATERPIJA

Stimuliuoja organizmo imuninės sistemos funkcionavimą ir atkuria natūralią pusiausvyrą. Tinkamai parinktų eterinių aliejų naudojimas palaiko: epidermio regeneraciją, biologinį organizmo atsinaujinimą, kovą su infekcijomis, kraujo apytaką ir deguonies tiekimą.

KOLAGENO LEMPOS

Odos ląstelių aktyvumo modeliavimas naudojant raudoną šviesą, kurios bangos ilgis yra tinkamai parinktas Šviesa prasiskverbia giliai į odą ir papildomai stimuliuoja jos savaiminio gijimo ir atstatymo procesus. Tokiu būdu pagreitinamas žaizdų gijimas ir randų išnykimas. Sulėtėja ir odos senėjimo procesai – atkuriamos kolageno ir elastino skaidulos.

LIMFOS DRENAŽAS

Pagerina limfos tekėjimą limfinėje sistemoje. Tai vienas iš efektyviausių edemos gydymo būdų. Limfodrenažas gerina mineralinių druskų ir vandens transportavimą, palaiko imuninius procesus.

SPALVŲ TERAPIJA

Remiantis tinkamai parinktų spalvų, turinčių įtakos kūno funkcionavimui, naudojimu. Specifinė šviesos spalva skatina smegenis specifinėms hormoninėms reakcijoms, o liaukose gaminami hormonai per kraują perduodami į vidaus organus, juos aktyvindami ir reguliuodami jų darbą. Chromoterapija didina imunitetą, suteikia papildomos energijos, atkuria organizmo pusiausvyrą, nuramina ir padidina bendrą pasitenkinimo lygį.

 

20570,00  Su PVM

( 17000,00  be PVM )

Išankstinis užsakymas

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.