Hidrodermabrazijos aparatas H2+ 6in1

HYDROGEN PLUS – tai inovatyvus prietaisas, jungiantis šešis elementus viename, kurie papildo vienas kitą ir suteikia puikų procedūros efektą.
RADIJO DAŽNIO ANTGALIS – radijo bangas skleidžianti galvutė generuoja šilumą odoje ir poodiniame audinyje. Kolagenas kaitinamas, todėl susitraukia ir stipriai įsitempia, įvyksta struktūros atsinaujinimas. Rezultatas – veido ovalo pagerėjimas, raukšlių sumažėjimas ir odos stangrėjimas.
ULTRAGARSo antgalis – tai labai efektyvus būdas į odą įvesti kosmetikoje esančias veikliąsias medžiagas. Šilumos įtakoje plečiasi kraujagyslės, padidėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.
HIDRODERMABRAZIJA– naujausia negyvos odos šveitimo technologija su specialiai sukurta galvute. Procedūros poveikis yra lygi, giliai drėkinama ir švytinti oda
TEMPERATŪRINIO POKYČIO ANTGALIS – ji skirta nuraminti sudirgusią odą, uždaryti akvaporas po elektroporacijos ar aktyvių medžiagų, esančių kosmetikos priemonėse.
DEGUONIES PURŠKIMO ANTGALIS – naudojant fiziologinį tirpalą nuvaloma oda, o  kosmetinės ampulės poveikis  priklauso nuo jos sudėties pvz., drėkina, prisotina deguonimi, regeneruoja…
KAVITACINIS PILINGAS – tai negyvų odos raginio sluoksnio ląstelių valymo būdas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Techniniai duomenys:
Galia: 160W
Maitinimas: 230V
Ultragarso dažnis: 1Mhz
Radijo bangų dažnis: 2MHz, dvipolis
Siurbimo galia: 65cmHg
Vandens srautas: 30L
Slėgis: 90Kpa
Plotis 27 cm
Aukštis 27 cm su laikikliu galvutėms 41 cm
Ilgis 40 cm

687,28  Su PVM

( 568,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.