Inovatyvus sveikatos būklės ištyrimo analizatorius „MS FIT mini”

Užsakoma individualiai

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

„MS FIT” analizatorius yra skirtas dietologams, reabilitologams, kineziterapeutams, grožio ir SPA specialistams, mokslinikams, specialistams dirbantiems su žmonių gyvenimo būdu, mityba ir maisto papildais, mankšta ir terapijomis bei konsultacijomis. Taip pat žmonėms, besirūpinantiems savo fiziniu stoviu, antsvoriu, kūno būkle, arba tiems, kurie nori užsiimti didesnio fizinio krūvio reikalaujančiu sportu ir fitnesu, taip pat profesionaliems sportininkams. Sportininkams reikalinga moderni sveikatingumo diagnostika, kad būtų galima sukurti tinkamai parinktą individualią treniruočių programą ir reabilitacijos procedūras.

„MS FIT’ atlieka integruotą asmens savijautos rodiklių vertinimą su galimybe parengti išsamias individualios fitneso programos rekomendacijas operatoriaus režimu bei klientų savitikros režimu.
Sistemos sukurtos taip, kad greitai ir efektyviai veiktų klientų, pacientų ir sportininkų prevencijos, konsultavimo ir stebėjimo srityse.

Diagnostika ir individualios programos rekomendacijos pateikiamos vos per 60 sekundžių!

Pagrindinės savybės:

 • Segmentinė kūno sudėtis ir vandens balansas
 • Dietos patarimai
 • Biologinis amžius ir kardiologiniai rezultatai
 • Mikrocirkuliacijos lygis galūnėse
 • Streso ir nuovargio lygis
 • Funkcinė apkrova stuburui
 • Fitneso, sveikatingumo ir SPA rekomendacijos

Atlikęs segmentinę kūno sudėties analizę, klientas gauna tikslią informaciją apie riebalinio ir kaulinio audinio, raumenų masės ir vandens kiekį organizme. Parametrai: riebalų masė, laisvųjų riebalų masė, raumenų masė, kūno ląstelių masė, TBW (bendras kūno vanduo), papildomas ląstelinis vanduo, intraląstelinis vanduo, visceraliniai riebalai, bazinė medžiagų apykaitos norma. Tyrimo rezultatų interpretavimas leidžia įvertinti energijos suvartojimą ramybės būsenoje, organų ir sistemų darbą. Remdamasis tuo, specialistas sudaro tinkamiausią režimą ir dietą norint numesti svorio ir gydyti susijusias ligas.

Mikrocirkuliacijos įvertinimas. Svarbi mikrocirkuliacijos ypatybė – nuolatinis galūnių aprūpinimo krauju laipsnio kintamumas (tiek laike, tiek erdvėje). Atlikus analizę, klientas gauna informaciją apie galūnių mikrocirkuliacijos kokybę: mikrocirkuliacijos žymenys viršutinėse ir apatinėse galūnėse, arterijos standumo indeksas, dinaminis kardio treniruočių stebėjimas. Tyrimo rezultatų interpretavimas leidžia ankstyvoje stadijoje nustatyti patologiją ir pradėti savalaikę gyvenimo būdo ir gydymo korekciją.

Širdies ir kraujagyslių sistemos vertinimas. Atliekama širdies ir kraujagyslių sistemos funkcinės būklės analizė bei rizikos, galinčios kelti grėsmę kliento sveikatai. Parametrai: biologinio amžiaus nustatymas, centrinių ir periferinių hemodinamikos rodiklių įvertinimas. Labai svarbu teisingai interpretuoti tyrimo rezultatus, atsižvelgiant į kliento ypatybes (lėtinės ligos, vaistai, žalingi įpročiai), skatinti motyvaciją ir įsipareigojimą sistemingiems pratimams.

Streso ir nuovargio įvertinimas. Šis modulis atspindi širdies ir kraujagyslių sistemos vegetatyvinių funkcijų būklę. Analizės rezultatas yra streso ir nuovargio lygio įvertinimas, taip pat išsami širdies ritmo kintamumo ataskaita, streso, kuris tiesiogiai veikia organizmą, nustatymas, streso tipo nustatymas (fizinis / emocinis), gydymo efektyvumo įvertinimas, vizualus visų šiuo metu vykstančių pokyčių pristatymas.

Stuburo vertinimas. Šis modulis suformuotas atlikus kryžminius tyrimus: koreliaciją tarp organų disfunkcijos ir slankstelių poslinkio ir (arba) segmentinės inervacijos bei gyvo audinio būklės. Parametrai: įvairių stuburo segmentų neuroraumeninio laidumo lygio vertinimo balas. Perkrovą patiriantys slanksteliai paryškinami skirtingomis spalvomis, priklausomai nuo rizikos laipsnio. Atlikus tyrimą, klientams rekomenduojame apkrauti pažeidžiamus stuburo segmentus ir atkreipti dėmesį į tas sporto šakas ir procedūras, kurios sustiprins raumenų korsetą ir atleis perteklinę apkrovą slanksteliams.

Rekomendacijos pagal bandymų rezultatus. Atlikęs analizę, klientas gauna informaciją apie mitybos rekomendacijas, pageidaujamą fizinę veiklą, SPA procedūras, taip pat nustatomi „nerekomenduojami“ veiksniai, išryškinantys parametrą iš organizmo vertinimo sistemos. Šias rekomendacijas gali naudoti specialistas, sudarydamas individualią gyvenimo būdo programą.

Sveikatingumo balas. Po pirmojo testo klientai turi aiškesnį savo dabartinės sveikatos vaizdą, žino galimas tam tikrų sveikatos problemų priežastis, supranta, kuria kryptimi eiti, kad pasiektų savo tikslus.

„FS FIT mini” techninės savybės:

 • Pagaminta iš nerūdijančio plieno
 • Svoris – 70 kg
 • Matmenys – 122 * 71 * 170 cm
 • Ekrano įstrižainė 27″
 • Kioskas su integruotu lietimui jautriu ekranu
 • Rankų platforma su įmontuotais jutikliais, leidžiančiais nustatyti širdies ritmą, galvaninį odos atsaką ir bioimpedansą
 • Pėdų platforma su įmontuotais jutikliais, skirtais svorio matavimui, galvaniniam odos atsakui ir bioimpedancijai
 • Integruota MS FIT programinė įranga pritaikyta jutikliniam ekranui
 • Skaitmeninis impulsų bangos jutiklis
 • QR kodų skanuoklis
 • Web kamera
 • Kraujo spaudimo matavimo mažetė

Užsakoma individualiai

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.