KD-FINE Lumbarinės punkcijos adata

1,71  Su PVM

( 1,41  - 1,41  be PVM )

  • KD-FINE juosmeninės punkcijos adata su kreipiančiąja dalimi yra specializuotas medicinos prietaisas, naudojamas smegenų skysčiui paimti. Šis gaminys naudojamas atliekant medicinines procedūras problemai diagnozuoti, gydymo ir anestezijos metu. Juosmeninės punkcijos adata yra būtina atliekant anestezijos procedūras.
  • Adatos „KD-Fine” yra aukštos klasės gaminys. Jos yra saugios, netoksiškos ir nepirogeninės. Jos pagamintos iš puikios kokybės komponentų. Gaminys sterilizuotas etileno oksidu. Adata turi polipropileno dangtelį, kuris apsaugo adatą.
  • Juosmens punkcinės adatos spalvinis žymėjimas atitinka ISO standartus.
  • „KD-Fine” juosmeninės punkcijos adata yra sterilus gaminys, atskirai supakuotas į popieriaus ir folijos lizdinę plokštelę.
  • KD-FINE juosmeninės punkcijos adata yra vienkartinis gaminys. Adata pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno. Plonos plieninės adatos sienelės ir plonytė geležtė palengvina procedūras ir užtikrina tikslumą. Šio tipo adatos naudojamos juosmeninei anestezijai ir subarachnoidinėms punkcijoms atlikti.
  • Juosmeninės punkcijos adata plačiai naudojama įvairiose medicinos srityse. Ji naudojama gydant centrinės nervų sistemos infekcijas, autoimunines ligas ir medžiagų apykaitos sutrikimus. Juosmeninės punkcijos adata taip pat naudojama subarachnoidinio kraujavimo neuropatijos atvejais.
  • Juosmeninės punkcijos adata su KD-FINE kreipiamąja taip pat gali būti naudojama gydomosioms medžiagoms – chemoterapiniams vaistams, naudojamiems centrinės nervų sistemos navikų atvejais, suleisti.
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

1,71  Su PVM

( 1,41  - 1,41  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.