Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

10 cm x 4,5 m kohezinis tvarstis yra modernus fizioterapijos gaminys. Tai puiki alternatyva, kai tradicinis tvarstis sukelia skausmingą spaudimą ir diskomfortą. “yellowBAND” rišamasis tvarstis yra puikus produktas, skirtas patempimams, sužeidimams ir traumoms gydyti. Kohezyvinio tvarsčio yellowBAND medžiagos struktūra leidžia kontroliuoti spaudimą, todėl lengva reguliuoti spaudimą pagal paciento poreikius.

“yellowBAND” vientisas tvarstis padeda sumažinti patinimą ir sumažinti sužeidimo sukeltą skausmą. Sukibęs tvarstis gali būti naudojamas tais pačiais tikslais kaip ir įprasti tvarsčiai ir elastinės juostos.  Kohezyvinio tvarsčio paviršius dėl savo sukibimo leidžia tvarsčio antgalį pritvirtinti prie paviršiaus. Dėl šios galimybės nekyla problemų dėl tvarsčių tvirtinimo ar galų surišimo. Naudodami “yellowBAND” rišamąjį tvarstį, galime lengvai uždėti tvarstį ir greitai pašalinti sužalojimo pasekmes.

“YellowBAND” vientisas tvarstis puikiai tinka kaip tvarstomoji medžiaga. Tai labai praktiškas fizioterapijos produktas, skirtas sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms. “yellowBAND” rišamosios tvarsčio medžiagos struktūra leidžia odai kvėpuoti, todėl drėgmė pasišalina. Šios patogumą didinančios geltonosios juostos savybės nesumažina medžiagos kohezinių savybių.

“YellowBAND” lipnūs tvarsčiai nealergizuoja ir nedirgina, nes juos gaminant nenaudojamas lateksas.

“yellowBAND Cohesive Bandages” medžiaga yra aukščiausios kokybės. Taip užtikrinamas gaminio patikimumas ir tvirtinimo stabilumas.

Kiti galimi “yellowBAND Cohesive Band” panaudojimo būdai – įtvarų, naudojamų galūnių imobilizacijos atvejais, tvirtinimas. Koheziniu tvarsčiu galima sutvirtinti sužalotą sąnarį, kurio judrumas turi būti apribotas. Tvarstį taip pat galima naudoti stabiliam tvarsčiui uždėti ir kompresiniam tvarsčiui paruošti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.