Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

CALMONA silikoninis pesaras – turi dideles perforavimo angas, kurios atlieka dvigubą vaidmenį. Pirma, perforacija paveikia oro mainus tarp audinio ir pesaro, o tai teigiamai veikia paciento higieną. Antra, gera perforacija sukuria neigiamą slėgį, kurio dėka pesaras laikosi vietoje, blokuodamas krintančius organus.

Remiantis rekomendacijomis, pesarą reikia išimti nakčiai, nuplauti vandeniu su muilu ir leisti išdžiūti. Pesarą reikia vėl įsidėti dienai.

Pesaro įdėjimas – Calmon pesaras neturi mygtukų ar vidinių smeigtukų, o tai reiškia, kad galite jį stipriai suspausti ir įkišti į makštį mažesniu plotu. Kad pesaras labiau slystų, užtepkite drėkinamojo gelio arba vandens pagrindo lubrikanto.

Ištraukti Calmon pesarą labai paprasta dėl naujoviško juostelės paskirstymo ant trijų gretimų sienų – pacientas sėdėdamas ar gulėdamas turi švelniai perkelti juostelę nuo šlaunies iki šlaunies, kaspino judėjimas sukels kampą. vienos iš sienelių, kad prarastų siurbimo efektą ir pesaras išeis iš makšties. Nereikia jo smeigti nagu.

Sterilizacijos būdai:

  • Pesarą galima sterilizuoti garais 121 laipsnių temperatūroje ne trumpiau kaip 15 minučių arba sterilizuojant karštu oru 160 laipsnių temperatūroje, ekspozicijos laikas 2 val.

Pesaro priežiūros būdas:

Pakartotiniam naudojimui pesarą reikia nuplauti po tekančiu vandeniu ir plovikliu (skystu muilu). Plovimo metu galima naudoti minkštą šepetėlį. Tada pesarą 1 minutę reikia užtepti antiseptiniu odos ir gleivinių tirpalu (pvz., Octanisept ar kitu), o tada dar kartą nuplauti tekančiu vandeniu.

Dydis

Nr 0, Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.