Kubelio formos pesaras „Calmona”, 1 vnt.

42,86  Su PVM

( 35,42  - 35,42  be PVM )

Pesaroterapija yra pasiteisinęs ir, svarbiausia, nechirurginis gydymo būdas, kai į makštį įdedamas minkštas silikoninis pesaras, siekiant išlaikyti reikiamą aukštį nuleistiems ar iškritusiems mažesniojo dubens organams.

„Calmona” – lengvai išimamas, silikoninis, kubelio formos pesaras.

CALMONA silikoninių pesarų naudojimo indikacijos yra šios:

  • dubens organų statikos sutrikimai,
  • gimdos, makšties, šlapimo pūslės ar tiesiosios žarnos sumažėjimas arba prolapsas,
  • stresinis šlapimo nelaikymas,
  • paslėpto šlapimo nelaikymo diagnozė,
  • prieš operacijas audinių cirkuliacijai pagerinti.

Pesaras gali būti naudojamas įvairaus amžiaus moterų dubens organų statikos sutrikimams gydyti. Nedidelį, silikoninį kubelį patogu įdėti, o svarbiausia – jį lengva įdėti ir išimti.

Minkštas pesaro silikonas nesukelia spaudimo moters gimdymo kanale.

Gamintojas: Dr.Arabin, Vokietija

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

CALMONA silikoninis pesaras – turi dideles perforavimo angas, kurios atlieka dvigubą vaidmenį. Pirma, perforacija paveikia oro mainus tarp audinio ir pesaro, o tai teigiamai veikia paciento higieną. Antra, gera perforacija sukuria neigiamą slėgį, kurio dėka pesaras laikosi vietoje, blokuodamas krintančius organus.

Remiantis rekomendacijomis, pesarą reikia išimti nakčiai, nuplauti vandeniu su muilu ir leisti išdžiūti. Pesarą reikia vėl įsidėti dienai.

Pesaro įdėjimas – Calmon pesaras neturi mygtukų ar vidinių smeigtukų, o tai reiškia, kad galite jį stipriai suspausti ir įkišti į makštį mažesniu plotu. Kad pesaras labiau slystų, užtepkite drėkinamojo gelio arba vandens pagrindo lubrikanto.

Ištraukti Calmon pesarą labai paprasta dėl naujoviško juostelės paskirstymo ant trijų gretimų sienų – pacientas sėdėdamas ar gulėdamas turi švelniai perkelti juostelę nuo šlaunies iki šlaunies, kaspino judėjimas sukels kampą. vienos iš sienelių, kad prarastų siurbimo efektą ir pesaras išeis iš makšties. Nereikia jo smeigti nagu.

Sterilizacijos būdai:

  • Pesarą galima sterilizuoti garais 121 laipsnių temperatūroje ne trumpiau kaip 15 minučių arba sterilizuojant karštu oru 160 laipsnių temperatūroje, ekspozicijos laikas 2 val.

Pesaro priežiūros būdas:

Pakartotiniam naudojimui pesarą reikia nuplauti po tekančiu vandeniu ir plovikliu (skystu muilu). Plovimo metu galima naudoti minkštą šepetėlį. Tada pesarą 1 minutę reikia užtepti antiseptiniu odos ir gleivinių tirpalu (pvz., Octanisept ar kitu), o tada dar kartą nuplauti tekančiu vandeniu.

42,86  Su PVM

( 35,42  - 35,42  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.