Ledo masažuoklis, S dydis

15,73  Su PVM

( 13,00  be PVM )

Silikoninis veido ledo masažuoklis su patogia rankena. Masažuoklis – kasdienės odos priežiūros priedas – skatina kraujotaką, mažina maišelius po akimis ir stangrina odą.

Ledo masažuoklis – tai būdas perkelti krioterapijos procedūrą į namus ir atlikti ją patiems. Visam kūnui taikoma šalčio terapija pasižymi stangrinamosiomis, raminamosiomis ir skausmą malšinančiomis savybėmis.

Naudojant ledą ant veido stimuliuojama mikrocirkuliacija ir ląstelių maitinimas. Šalčio masažas turi skaistinamąjį ir stangrinamąjį poveikį – dailina veidą ir suteikia atjaunėjusios odos išvaizdą. Šaltis padeda mažinti patinimą, padeda atsinaujinti ir palaiko kolageno gamybą. Reguliariai atliekamos procedūros išlygina raukšles, sumažina spalvos pokyčius ir netobulumus.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Naudojimas: Užpildykite indą vandeniu iki nurodyto lygio. Įsitikinkite, kad vanduo yra švarus ir nedirgina odos. Į indą taip pat galite įdėti agurkų griežinėlių, rožių žiedlapių, mėtų lapelių arba mėgstamo eterinio aliejaus, tačiau prieš tai būtinai patikrinkite, ar nekyla alerginių reakcijų. Švelniai uždarykite indą, įdėkite jį į šaldiklį ir išimkite, kai vanduo užšals. Palaukite kelias minutes arba nuplaukite indą šiltu vandeniu ir atsargiai ištraukite masažuoklio kištuką. Atminkite, kad masažas neturi būti nemalonus, todėl jei ledas tiesiogiai ant odos yra per šaltas, naudokite jį palaipsniui, pradėdami vos nuo kelių paspaudimų per dieną.

Kaip atlikti masažą? Masažuokite veidą iš vidaus į išorę, ilgais judesiais. Didesnius paviršius masažuokite sukamaisiais judesiais, nukreiptais į viršų, kad pasiektumėte antigravitacinį efektą ir pakeltos odos išvaizdą.

15,73  Su PVM

( 13,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.