Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

“PLICOMETRO” – Profesionalus, sulankstomas apkaba, mechaninis. Šis didelio tikslumo prietaisas matuoja odos raukšlės storį su po juo esančiu riebalų sluoksniu, suteikdamas gydytojams paciento poodinių audinių būklę.

Galimybė pakartotinai kalibruoti

Pagaminta pagal tarptautinius standartus, „Gima“ „Skinfold caliper“ turi spyruokles, kurios daro 10 g/mm2 slėgį ant odos, ir tikslią skalę, kuri matuoja storį mm. Turėdama galimybę pakartotinai kalibruoti slėgį, ji išsprendžia pagrindinę tradicinio sulankstomo apkabos problemą, kuri yra spyruoklės įtempimo sumažinimas per tam tikrą laiką.

Lengva naudoti ir vertinti

Su dviguba skaitymo skale ir paveikslėliu, rodančiu rekomenduojamas matavimo vietas. Lentelės padės gauti teisingą kūno riebalų procentą iš išmatuotų duomenų ir teisingai įvertinti pacientą.

Stilingas ir patogus

Speciali nailono apdaila leidžia pasaugoti odą, išvengiant problemų dėl sąlyčio su metalu. Pagaminta iš metalo ir parduodama patrauklioje medinėje dėžutėje (19x36xh 6 cm). Pagaminta Italijoje, turi medicinos prietaiso CE sertifikatą. Matavimo diapozonas 0 -40 mm.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.