Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Medix Pro P medicininiai paklotai  (70 × 50 cm) ritinyje

Medix Pro P medicininis paklotas (70 × 50 cm) yra itin praktiška įvairių funkcionalumų paviršių apsauga. Dviejų sluoksnių medicininis paklotas ritinyje yra pagamintas iš sugeriančio ir minkšto popieriaus. Ritinyje suvyniota iki 50 metrų audinio. Popierius aprūpintas praktiška perforacija, kuri palengvina tinkamo ilgio medicininio apatinio pakloto Medix Pro P parinkimą. Medžiaga suformuota taip, kad įspaudas ant blotingo popieriaus suteiktų minkštumo efektą. Dėl šios priežasties medžiaga yra labai maloni liesti ir garantuoja aukštą komfortą pacientui, kurio kūnas liečiasi su medicininės bazės paviršiumi.

Medix Pro P medicininis paklotas puikiai tinka uždengti ir apsaugoti kėdžių, gydymo stalų, medicininių kušečių, masažinių lovų paviršių. Medicininis paklotas puikiai tinka įvairių specialybių kabinetuose ir labai palengvina darbą reabilitacijos ir kineziterapijos kabinetuose.

Medix Pro P medicininio pakloto medžiagos svoris rulone yra 36 g/m2, o tai užtikrina tinkamą ilgaamžiškumą. Pagrindo struktūra tvirta, nepažeista. Medix Pro P medicininis apatinis sluoksnis atlieka savo funkcijas visos procedūros ar medicininės veiklos metu.

 

Spalva

Balta, Geltona, Mėlyna, Oranžinė, Rožinė, Šviesiai žalia, Violetinė, žalia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.