Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Medix Pro PF medicininės paklodės (77 cm x 210 cm)

Medix Pro PF medicininiai lakštai susideda iš trijų sluoksnių – dviejų sluoksnių popieriaus ir folijos sluoksnio, kurių dėka Medix Pro PF medicininiai lakštai išsiskiria išskirtinai dideliu gebėjimu sugerti visą drėgmę. Tvirtas folijos sluoksnis užtikrina, kad lakštai būtų atsparūs vandeniui. Du popieriaus sluoksniai sugeria bet kokią medžiagą, o folijos sluoksnis sulaiko nešvarumus. Medix Pro PF medicininės paklodės turi labai patvarią struktūrą. Jie nepažeidžiami ir neplyšta. Lakštai atlieka savo užduotį bet kuriuo procedūros ar medicininės veiklos metu.

Medix Pro PF medicininės paklodės puikiai tinka gydymo stalams, medicininėms sofoms ir kušetėms apsaugoti. Medix Pro PF medicininių paklodžių svoris yra 54 g/m2, kas užtikrina ilgaamžiškumą. Medix Pro PF medicininių paklodžių matmenys yra 77 cm x 210 cm, tai yra optimalus dydis, kurio pakanka standartinio dydžio lovoms, stalams ir foteliams.

Medix Pro PF medicininiai lakštai supakuoti į 5 dalis ir sulankstyti kubeliais, todėl juos lengva transportuoti ir laikyti. Paklodės nesterilios. Medžiagos, iš kurių gaminami Medix Pro PF medicininės paklodės, yra malonios liesti ir garantuoja aukštą komfortą pacientams. Pagrindo paviršius yra minkštas, nesukelia trinties ir dirginimo.

Medix Pro paklodės puikiai sugeria visą drėgmę ir medžiagas. Jie yra labai efektyvi paviršių, su kuriais liečiasi paciento kūnas, apsauga. Medix Pro PF medicininiai paklodės yra optimalus barjeras vienkartiniam naudojimui. Medix Pro PF medicininių paklodžių naudojimas palengvina aukštų higienos standartų palaikymą, padeda palaikyti švarą ir yra neįkainojama pagalba medicinos personalui.

 

Spalva

Balta, Geltona, Mėlyna, Mėtinė, Oranžinė, Rožinė, Violetinė, žalia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.