Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

MEDIX PRO N (80 cm x 210 cm) medicininės paklodės yra puikios kokybės paklodės, pagamintos iš neaustinės medžiagos. MEDIX PRO N medicininis paklodės skirtas padengti ir apsaugoti medicininių lovų ir gydymo stalų paviršių. Medicininės paklodės yra puikus sprendimas masažo kabinetams, reabilitacijos kabinetams ir fizioterapijai. Šie yra vieno sluoksnio ir nesterilūs. Neaustinės medžiagos svoris yra 35 g/m2, o tai užtikrina optimalų medžiagos sugėrimą ir ilgaamžiškumą. Todėl medicininis lapas MEDIX PRO atlieka savo funkcijas visą gydymo laiką.

80 cm x 210 cm matmenų medicininės paklodės MEDIX PRO pakanka standartinio dydžio lovoms, gydymo stalams ir medicininėms sofoms. Neaustinis audinys sugeria drėgmę, apsaugo paviršius nuo nešvarumų ir drėgmės. Jis minkštas ir malonus liesti. Tai garantuoja pacientams komfortą liečiantis su oda. Medžiaga nesukelia dirginimo ar trinties. MEDIX PRO N medicininės paklodės turi lygų paviršių, estetinę išvaizdą ir gražias spalvas.

Vienoje pakuotėje yra 10 vienetų medicininių paklodžių.  Jos yra sulankstytos į kubelius, todėl transportavimas ir laikymas yra labai patogus.

 

 

Spalva

Balta, Mėlyna, Rožinė

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.