„MULTICORE” Automatinė minkštųjų audinių biopsijos šaudyklė, 15 vnt.

447,70  Su PVM

( 370,00  - 370,00  be PVM )

„MultiCore” yra „True-Cut” stiliaus automatinės biopsijos prietaisas ir yra naujausios medicinos technologijos. Jo ergonomiškas dizainas turi priekinį ir galinį gaidukus. Tai leidžia naudotojui lengviau užtaisyti ir iššauti šaudyklę. Konstrukcija idealiai tinka krūties ir prostatos biopsijoms atlikti. Mechanizmas taip pat padidina tikslumą ir procedūros greitį. Greita ir efektyvi „MultiCore” konstrukcija taip pat reiškia didesnį paciento komfortą dėl sutrumpėjusios procedūros trukmės.

Be to, „MultiCore” biopsijos prietaisas turi spyruoklinį stiletą ir kaniulę. Šios savybės leidžia gydytojui išimti mėginį iš biopsijos vietos minimaliai pasislinkus audiniams. Kadangi prietaisą galima lengvai valdyti viena ranka, jis optimaliai tinka procedūroms, kurioms reikia ultragarsinio tyrimo. Rekomenduojame šią automatinę biopsijos šausyklę derinti su vienu iš mūsų adatos antgalių, nes jie idealiai tinka ultragarsu valdomoms procedūroms. Šie kreipikliai padeda pasiekti dar didesnį tikslumą ir iki minimumo sutrumpina biopsijos procedūros atlikimo laiką.

Tai sterilus vienkartinis instrumentas, kurių vienoje dėžutėje yra 15 vienetų. Šiuos biopsijos prietaisus reikia sunaikinti laikantis CDC taisyklių dėl infekcijų, susijusių su sveikatos priežiūra (HAI), prevencijos.

  • Galima įsigyti įvairių matmenų ir centimetrų ilgio
  • Spalvomis pažymėtos adatos, kad būtų lengviau nustatyti jų dydį (gabaritą)
  • Sterilios, naudojamos vienam pacientui
  • 15 vnt. dėžutėje
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

447,70  Su PVM

( 370,00  - 370,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.