Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Naudojant intraveninę kaniulę, nereikia daryti punkcijos kiekvieną kartą, kai reikia suleisti vaisto. Naudojant intraveninę kaniulę užtikrinama prieiga prie paciento kraujotakos sistemos, kartu sumažinant būtinų punkcijų skaičių. Intraveninė kaniulė gali išbūti paciento organizme apie 72 valandas. Praėjus šiam laikui, kaniulę reikia pakeisti.

BD Venflon intraveninės kaniulės naudojamos parenterinio maitinimo atvejais, skysčių infuzijoms. Naudojant intraveninę kaniulę atliekama paciento irigacija. Kaniulę būtina naudoti, kai perpilamas kraujas ar jo komponentai.

Intraveninės kaniulės yra žymimos spalvomis, kad būtų lengva nustatyti reikiamus dydžius. Kiekviena spalva nurodo tam tikrą plastikinio vamzdelio vidinį skersmenį (pagal 10555-5:2013).

BD Venflon intraveninės kaniulės adata pagaminta iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Ji yra patikima. Adata yra užbaigta trikampio formos. Dėl kūgio formos “BD Venflon” intraveninės kaniulės galo kaniulę uždėti lengva, o injekciją lydintis skausmas sumažėja iki minimumo. Dėl “BD Venflon” kaniulės konstrukcijos sumažėja kraujagyslių pažeidimo rizika.

Intraveninė kaniulė “BD Venflon” turi sparnelius, kurie atsakingi už bakterinių infekcijų mažinimą. Dėl sparnelių kaniulės dangtelio galinės dalies neįmanoma liestis su paciento oda. Sparneliai taip pat leidžia imobilizuoti kaniulę naudojant intraveninių punkcijų tvarstį.

Intraveninė kaniulė “BD Venflon” turi luer – lok. Kaniulė turi obturatorių, kuris apsaugo kaniulės liumeną ir apsaugo nuo koaguliacijos bei krešulių susidarymo po infuzijos.

Intraveninė kaniulė “BD Venflon” yra etileno oksidu sterilizuojamas gaminys. Gaminyje nėra latekso ir jis yra visiškai saugus

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.