Kolposkopijos lazdelės, 25 vnt.

7,56  Su PVM

( 6,25  be PVM )

Prekės savybės:

  • nesterilios,
  • 25 vienetai pakuotėje,
  • 45 mm neaustinės dalies skersmuo,
  • puikios kokybės neaustinis audinys,
  • labai sugeria,
  • visiškai saugus,
  • tvirta ir patvari medžiaga,
  • nėra pavojaus sulaužyti ar sugadinti.
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Kolposkopijos lazdelės – tai modernus ginekologinių operacijų reikmenų asortimentas. Jie skirti vienkartiniam naudojimui tiriant gimdos kaklelį, apatinę gimdos kaklelio kanalo dalį, makštį ar vulvą. Kolposkopijos lazdelės yra su neaustiniu medvilniniu tamponu, turinčiu didelę sugeriamąją galią. Medžiaga švelni.

Kolposkopijos lazdelių konstrukcija užtikrina geriausią matomumą tyrimo metu. Naudojant kolposkopijos lazdeles, nereikia naudoti papildomų įrankių, tokių kaip žnyplės ar pincetai.

Kolposkopijos lazdelės su sugeriančiu neaustine medžiaga labai palengvina tyrimą, todėl galima sutaupyti laiko ir sutrumpinti tyrimą, o tai reiškia ir paciento diskomforto sumažėjimą. Kolposkopijos lazdelės yra visiškai saugios. Jie palengvina bandinių paėmimą. Pakuotėje yra 25 vienetai kolposkopijos lazdelių.

Lazdelė pagaminta iš plastikinės medžiagos, kuri savo lankstumu užtikrina testavimo komfortą ir saugumą – atspari pažeidimams. Nėra pavojaus, kad lazdelė sužeis pacientą.

Kolposkopijos lazdelės nėra sterilios.

Kolposkopijos lazdelės yra 200 mm ilgio. Neaustinės dalies skersmuo pagaliuko gale yra 45 mm. Tai optimalus dydis, leidžiantis greitai ir profesionaliai atlikti tyrimą. Neaustinis audinys, su kuriuo komplektuojamos lazdos, yra aukščiausios kokybės. Jis nesisluoksniuoja ir nepalieka siūlų ar dalelių. Lazdelių konstrukcija leidžia nutekėti reagento pertekliui kolposkopijos metu.

 

7,56  Su PVM

( 6,25  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.