Procedūrinė lempa „GLOW Arche II”, 1 vnt.

110,11  Su PVM

( 91,00  be PVM )

Stalinė kosmetinė lempa be šešėlių

Unikalios lanko formos lempa „Glow Arche II” suteikia puikų apšvietimą atliekant procedūras, reikalaujančias tikslumo, pavyzdžiui, formuojant nagus. Jis bus naudojamas visuose specializuotose vietose, kur tinkama šviesa daro didelę įtaką teikiamų paslaugų kokybei . Puikiai tinka manikiūro ir pedikiūro paslaugoms, taip pat grožio procedūroms, blakstienų priauginimui, tatuiruotėms ir permanentiniam makiažui. Tai taip pat bus naudinga fotografuojant ar filmuojant.

Išlenkta galvutė geresniam apšvietimui

Skliauto lempos galvutės forma yra ne tik įdomus dizainas, bet ir didelis funkcionalumas . Platus, specialiai išlenktas profilis, užpildytas 582 LED diodais, užtikrina bešešėlį procedūros zonos apšvietimą , užtikrinantį komfortą atliekant paslaugas. Taip pat puikiai tinka fotografuoti efektus, norint tiksliai juos eksponuoti. Permatomas plokštės paviršius išsklaido šviesą , todėl lempa nekenkia akims. Dėl tinkamų parametrų ir galimybės reguliuoti spalvą bei šviesos intensyvumą , lempa užtikrina tobulą matomų spalvų atkūrimą, todėl nevargina akių net ir ilgai dirbant.

Lengva reguliuoti šviesos intensyvumą

Intensyvumą galima sklandžiai reguliuoti nuotolinio valdymo pulteliu , esančiu ant maitinimo laido. Reguliavimas leidžia užtikrinti tikslų procedūros zonos apšvietimą visą laiką. Tai suteikia puikias galimybes pritaikyti apšvietimą pagal individualius poreikius ir teikiamas paslaugas tam tikru metu. Taigi, jis pagerina darbo efektyvumą ir tikslumą,nepadidindamas akių nuovargio.

Elegantiška išvaizda ir funkcionalumas

Dėl paprastos formos ir modernaus, minimalistinio klasikinio balto atspalvio dizaino „Glow Arche I“ lempa puikiai atrodo beveik bet kokiame interjere. Specifinė išvaizda suteikia šiuolaikiškumo , kuris gali būti ypač patrauklus estetinių sprendimų ieškantiems klientams, o galimybė reguliuoti spalvą ir intensyvumą daro darbą efektyvesnį . Stabilios bazės su neslystančiais elementais leidžia patogiai išdėstyti apšvietimą darbo vietoje. Dėl naudojamų plastikų ir metalinių elementų prietaisas yra patvarus ir lengvai valomas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

 

110,11  Su PVM

( 91,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.