Rejuve purškiamas hialurono vanduo, 200 ml

pH balansuojantis tonikas, kuriame gausu hialurono rūgšties, palengvinančios veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į odą, drėkina odą, didina jos elastingumą ir stangrumą.
Jame taip pat yra komplekso, palaikančio optimalų metalofermentų aktyvumą, kad būtų atkurti pažeisti audiniai.
Gali būti naudojamas kaip stiprinamasis tonikas prieš tepant serumus ir drėkinamuosius kremus, bet taip pat gali pakeisti vandentiekio vandenį plaunant veidą.

Kodėl verta pakeisti vandentiekio vandenį?
Vandentiekio vandenyje, kuris dažniausiai naudojamas veidui valyti, yra druskų, dėl kurių oda sausėja arba
riebėja, priklausomai nuo odos tipo, nes ant odos paviršiaus susidaro plėvelė. Ši plėvelė gali užkimšti poras, trukdyti produktams prasiskverbti į odą ir tam tikrais atvejais sukelti sudirginimą. Hialurono vanduo neleidžia susidaryti šiai plėvelei, be to, dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties molekulės sulaiko drėgmę, todėl pagerėja odos elastingumas ir stangrumas, o dėl skirtingo hialurono rūgšties molekulinio svorio padeda įsiskverbti odos priežiūros priemonėms.

Kaip naudoti?
Po valymo priemonės ant odos užpurkškite pakankamą kiekį hialurono vandens ir pašalinkite naudodami servetėles.
Tada dar kartą purkškite hialuroninį vandenį, kad įsitikintumėte, jog nuo odos nuvalytas visas valiklis. Tuomet purkškite pakankamą kiekį ir ant drėgnos odos tepkite serumą ant odos ir masažuokite, kol jis įsigers. Serumą galima naudoti prieš naudojant bet kokią priemonę ant veido ir kūno odos, ryte ir vakare.
Taip pat jį galima naudoti visą dieną karštesnio klimato sąlygomis, kad sudrėkintumėte odą ir atsikratytumėte riebumo, taip pat šaltesnio klimato sąlygomis, kad išvengtumėte sausos, pleiskanojančios, suskilinėjusios ir jautrios odos. Jį taip pat galima naudoti per atstumą makiažui užfiksuoti.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

30,01  Su PVM

( 24,80  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.