„RENLIVE Alphapeel” rūgštinis šveitiklis ampulėse, 10 vnt.

83,49  Su PVM

( 69,00  be PVM )

„Alpha Peel” – tai šveitiklis, kurio pagrindą sudaro mandelinė rūgštis – medžiaga, plačiai naudojama dėl savo šveičiamųjų ir antioksidacinių savybių. „Alpha Peel” sudėtyje esančios alfa-hidroksilo rūgštys skatina epidermio atsinaujinimą, kartu stimuliuodamos kolageno gamybą dermoje. Šis poveikis pasiekiamas daugiau ar mažiau intensyviai šalinant negyvas ląsteles nuo epidermio paviršiaus; tai skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl oda atrodo tolygesnė ir švytinti. Vaisių rūgštys, pavyzdžiui, mandelinė rūgštis, gali ištirpdyti jungtis, kurios jungia negyvas ląsteles su gyvomis ląstelėmis, ir taip palengvinti jų pašalinimą. Be to, dėl savo labai mažo dydžio jos giliai įsiskverbia į organizmą, kur skatina kolageno ir elastino skaidulų atsinaujinimą.

Kam rekomenduojama?

Skirta senstančiai odai, dėmėms ir įvairaus pobūdžio randams (spuogams ir kt.).

Kaip naudoti?

Tepkite produktą šepetėliu ant nuvalytos odos, palikite tiek laiko, kiek reikia, ir neutralizuokite su atstatomuoju losjonu. Po šveitimo naudokite drėkinamąją atkuriamąją procedūrą.

Kada naudoti?

Skirta senstančiai odai, dėmėms ir įvairaus pobūdžio randams (spuogams ir kt.) šalinti. Profesionaliam naudojimui skirtas produktas turėtų būti naudojamas ant nuvalytos odos, siekiant gydyti odos senėjimą, hiperpigmentaciją ir randus bei užkirsti jiems kelią.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

83,49  Su PVM

( 69,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.