„RENLIVE Fluor4 Oxygenation Face peel” veido šveitiklis, 100 ml

35,09  Su PVM

( 29,00  be PVM )

„Fluor4 Oxygenation Face Peel” yra unikalus veido šveitiklis, specialiai sukurtas ląstelių atsinaujinimui skatinti. „Fluor4 Oxygenation Face Peel” suteikia tiek mechaninį šveitimą, kurį atlieka natūralūs ingredientai, tokie kaip abrikosų kauliukai ir pemza, tiek cheminį šveitimą, kurį atlieka mandelinė rūgštis. Pagreitinus pačios odos šveitimo procesą, skatinamas naujų ir sveikų odos ląstelių formavimasis. Perflorkarbonas yra dar vienas svarbus ingredientas, kuris veikia didindamas deguonies kiekį odoje, taip dar labiau skatindamas ląstelių atsinaujinimą ir suteikdamas odai stangrinamąjį senėjimą stabdantį poveikį. Produktas taip pat praturtintas taukmedžio sviestu ir augaliniu drėkinamuoju glicerinu, kad veido odai būtų suteikta gera maitinimo ir drėgmės dozė. Veiksmingai pašalinus negyvas odos ląsteles, sebumo perteklių ir nešvarumus, oda greitai tampa tolygesnė ir labiau švytinti.

Naudojimas: kartą per savaitę užtepkite ploną sluoksnį ir lengvai masažuokite 10 minučių. Naudokite sukamuosius judesius ir daugiausia dėmesio skirkite probleminėms sritims. Kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu. Venkite kontakto su akimis ir gleivinėmis. Atsitiktinai patekus į odą, nuplaukite vandeniu.

Rekomenduojama: visų tipų odai. Efektyviai gydo ir apsaugo nuo odos senėjimo.

Sudedamosios dalys: Vanduo (aqua), perfluoroheksanas, etilheksilo stearatas, mandelinė rūgštis, glicerinas, pemza, glicerilo stearatas, PEG-100 stearatas, Prunus Armenica (abrikosų) sėklų milteliai (Prunus Armenica Seed Powder), cetearilo alkoholis, natrio hidroksidas, perfluoroheksanas, perfluorodekalinas, Butyrospermum Parkii (taukmedžio) sviestas (Butyrospermum Parkii Butter), Questionance (Parfum), Perfluoroperhidrofenantrenas, Perfluorodimetilcikloheksanas, Palmitino rūgštis, Ksantano derva, Stearino rūgštis, Hidroksietilakrilatas, Natrio akriloildimetiltaurato kopolimeras, Etilheksilglicerinas, Natrio dehidroacetatas, Poliizobutenas, PEG-7 trimetilolpropano kokosų eteris, Fenoksietanolis.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

35,09  Su PVM

( 29,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.