„RENLIVE Pure Hyaluronate Water” purškiamas, drėkinamasis hialurono vanduo, 200 ml

27,83  Su PVM

( 23,00  be PVM )

„Pure Hyaluronate Water” – tai hialurono migla / drėkinamasis purškalas, turintis labai stiprių drėkinamųjų savybių. Jis idealiai tinka naudoti kasdienės valymo procedūros metu, kad būtų atkurta odos pH pusiausvyra, arba bet kuriuo dienos metu, kad greitai sudrėkintų, nuramintų, atgaivintų ir suteiktų odai energijos. Dėl didelio drėkinimo lygio „Pure Hyaluronate Water” greitai pagerina odos elastingumą ir stangrumą. Jis taip pat turi priešuždegiminių savybių, kurios padeda sumažinti paraudimą ir sudirgimą, todėl gali būti naudojamas vietoj įprasto vandentiekio vandens, kuris gali sudirginti odą. Dėl šių priešuždegiminių ir raminamųjų savybių purškalas taip pat idealiai tinka naudoti po skutimosi ir plaukų šalinimo.

Naudojimas: Pirmiausia įmasažuokite ant veido valomąją priemonę, tada nuplaukite ir papurkškite purškiklį, o paskutinius jo likučius nuvalykite sudrėkintu vatos diskeliu. Purkškite pagal poreikį bet kuriuo dienos metu, kad sudrėkintumėte, nuramintumėte, atgaivintumėte ar pašviesintumėte veidą, taip pat makiažui padengti. Naudokite vietoj vandentiekio vandens, kuris gali sudirginti odą.

Rekomenduojama: visų tipų odai, ypač sudirgusiai, pavargusiai, papilkėjusiai ir jautriai, arba po skutimosi ir plaukų šalinimo.

Sudedamosios dalys: Aqua (vanduo), natrio hialuronatas, kalio fosfatas, dinatrio fosfatas, natrio chloridas, magnio sulfatas, natrio boratas, natrio bikarbonatas, kalcio chloridas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

27,83  Su PVM

( 23,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.