„RENLIVE Revitafiller mask” drėkinanti, stangrinanti lakštinė kaukė, 15 ml

6,66  Su PVM

( 5,50  be PVM )

Lakštinė kaukė „Revitalfiller” yra tikras jaunystės koncentratas, padedantis atkurti odos švelnumą ir elastingumą. Ši lakštinė kaukė pagaminta iš 100 % natūralios celiuliozės – medžiagos, kuri suteikia produktui labai komfortišką pojūtį, nes ji priglunda tarsi antra oda ir uždėjus yra beveik nepastebima. Kaukė prisotinta mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, kuri lygina ir mažina raukšles, ir didelės molekulinės masės, kuri itin drėkina. Be to, kaukėje išsiskiria sojų baltymai, kurie yra natūralios maistingosios medžiagos, sojų glicinas, kuris atnaujina odą, ir gliukonolaktonas (PHA rūgštis), kuris gerina ląstelių apykaitą. 7 minutės – tai viskas, ko jums reikia, kad bet kokioje situacijoje pakeistumėte savo veidą. Revitalfiller yra pirmoji rinkoje lakštinė kaukė, kuri apima ir kaklo sritį.

Naudojimas: išimkite kaukę iš pakuotės ir užtepkite ant gerai nuvalytos veido ir kaklo odos. Palaikykite septynias minutes.

Rekomenduojama: visų tipų odai.

Sudedamosios dalys: Vanduo (Aqua), Glycine Soja (Sojos) baltymai (Glycine Soja Protein), natrio hialuronatas, hidrolizuota hialurono rūgštis*, benzilo alkoholis, gliukonolaktonas, ksantano derva, dehidroacto rūgštis, hidroksietilceliuliozė, natrio hidroksidas. * MAŽOS MOLEKULINĖS MASĖS HIALURONO RŪGŠTIS

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

6,66  Su PVM

( 5,50  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.