„RENLIVE Sun Protection SPF 50+ Stick” apsauginis pieštukas nuo saulės SPF50+

14,52  Su PVM

( 12,00  be PVM )

Šis produktas turi tokį aukštą apsaugą nuo saulės – 50 SPF. Dėl to, kad sudėtyje nėra cheminių konservantų ar naftos darinių ir yra daug natūralių žaliavų, gaminys yra saugus ir ypač tinkamas jautrioms sritims. Natūralūs vaškai ir Karité sviestas suteikia minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių; vitaminas E užtikrina aukštą oksidantų kiekį, suteikia raminamųjų savybių poveikį,apsaugo nuo paraudimo.

NAUDOJIMAS: Apsauginį pieštuką nuo saulės reikia tepti prieš deginantis saulėje. Turėtų būti tepamas pakankamai gausiai ant visų saulės veikiamų vietų, kad iš pradžių susidarytų plėvelė. Idealus kiekis suaugusiam žmogui turėtų būti apie 36 g. (6 arbatiniai šaukšteliai). Sumažinus šį kiekį, apsaugos lygis bus gerokai mažesnis. Dažnai tepkite pakartotinai, kad apsauga išliktų, ypač po prakaitavimo, maudymosi ar rankšluosčio naudojimo.

ĮSPĖJIMAS: Nebūkite ilgai saulėje, net ir naudodami apsaugos nuo saulės priemones. Kad geriau apsaugotumėte savo odą, naudokite aukštą apsaugos nuo saulės faktorių. Per didelis saulės poveikis yra rimta grėsmė sveikatai. Apsauginės priemonės nuo saulės nesuteikia 100 % apsaugos. Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių.

INDIKACIJOS: tinka visiems fototipams.

SUDEDAMOSIOS DALYS:Pentaeritritolis; tetraizostearatas – etilheksilo palmitatas, Bis-diglicerilas, policiladipatas-2, oktokrilenas, Bis-etilheksilheksiloksifenolis, Metoksifenil triazinas : Ppg-3 benzileterio miristatas,Euphorbia Cerifera (Candelilla) vaškas,Helianthus Annuus (Saulėgrąžų) sėklų vaškas,Potralycert-3.Diizostearatas, Copernicia Cerifera (Carnauba) vaškas,Aliejus,Lizinas, Silicilis, Butyrospermum Parkii (taukmedžio) sviestas, simondsijų esteriai, Melia Azadirachta Indica sėklų aliejus, Parfum (kvapioji medžiaga),tokoferilo acetatas – etilvanilinas, Helianthus Annuus (saulėgrąžų) sėklų aliejus, tokoferolis,beta-sitosterolis, skvalenas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

14,52  Su PVM

( 12,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.