Silikoninis veido ir kūno masažuoklis su kvarciniu voleliu

16,94  Su PVM

( 14,00  be PVM )

Silikoninis veido ir kūno masažuoklis su kvarciniu voleliu. Masažuoklis, kaip kasdienės odos priežiūros priedas, skatina kraujotaką, mažina maišelius po akimis ir stangrina odą.

Ledo masažuoklis – tai būdas perkelti krioterapijos procedūrą į namus ir atlikti ją patiems. Visam kūnui taikoma šalčio terapija pasižymi stangrinamosiomis, raminamosiomis ir skausmą malšinančiomis savybėmis. Ji pagreitina raumenų atsistatymą, todėl ją renkasi sportininkai, pavyzdžiui, po treniruočių. Ji taip pat turi gydomųjų savybių, malšina skausmą ir mažina patinimą.

Kita ledo masažo indikacija – celiulitas. Ledo masažas sukelia kapiliarų susitraukimą, o vėliau išsiplėtimą, todėl pagerėja riebalų ląstelių medžiagų apykaita, dėl to sumažėja celiulito matomumas.

Naudojant ledą ant veido, skatinama mikrocirkuliacija ir ląstelių maitinimas. Šaltas masažas pasižymi skaistinamuoju ir stangrinamuoju poveikiu, dailina veidą ir suteikia atjaunėjusios odos išvaizdą. Šaltis padeda mažinti patinimą, padeda atsinaujinti ir palaiko kolageno gamybą. Reguliariai atliekamos procedūros išlygina raukšles, sumažina spalvos pokyčius ir netobulumus.

Vėsinamas kvarcinis volelis leidžia atlikti pakeliamąjį masažą. Akmuo labai gerai išlaiko šaltį, todėl yra toks pat veiksmingas kaip ledas. Jis suteiks tobulai išryškintos veido formos efektą ir iš kaklo srities pašalins limfos perteklių.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Naudojimas: Pripildykite indą vandens per prietaiso apačioje esančią sandarinimo angą. Įsitikinkite, kad vanduo yra švarus ir nedirgina odos. Į indą taip pat galite įdėti agurkų griežinėlių, rožių žiedlapių, mėtų lapelių arba mėgstamo eterinio aliejaus, tačiau prieš tai būtinai patikrinkite, ar nekyla alerginių reakcijų. Švelniai uždarykite indą, įdėkite jį į šaldiklį ir išimkite, kai vanduo užšals. Palaukite kelias minutes arba nuplaukite indą šiltu vandeniu ir atsargiai ištraukite masažuoklio kištuką. Atminkite, kad masažas neturi būti nemalonus, todėl jei ledas tiesiogiai ant odos yra per šaltas, naudokite jį palaipsniui, pradėdami vos nuo kelių paspaudimų per dieną.

Kaip atlikti masažą? Masažuokite veidą iš vidaus į išorę, ilgais judesiais. Didesnius paviršius masažuokite sukamaisiais judesiais, nukreiptais į viršų, kad pasiektumėte antigravitacinį efektą ir pakeltos odos išvaizdą. Kūną masažuokite sukamaisiais judesiais pakaitomis su ilgais brūkštelėjimais, pavyzdžiui, galūnes. Atlikdami vietinį masažą, švelniai judinkite ir palikite ledą sužalotoje vietoje ilgesniam laikui.

Dydis: 42x55x81 mm

16,94  Su PVM

( 14,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.