Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Citologinis šepetėlis yra sterilus produktas, būtinas kiekviename ginekologijos kabinete. PAP tepinėlis yra pagrindinė priemonė, reikalinga norint teisingai paimti tepinėlį iš gimdos kaklelio ir gimdos kanalo. Citologijos šepetėlis yra aukštos kokybės produktas. Jis yra pagamintas iš aukščiausios klasės komponentų. Citologiniu šepetėliu renkama medžiaga tyrimui.

Citologinis šepetėlis DIRECTA SLIM turi lanksčius ir subtilius šereliais, kurie leidžia išgauti optimalų kiekį ląstelinės medžiagos. Šepetėlio forma palengvina biologinės medžiagos surinkimą. Šepečio šereliai yra 26 mm ilgio. Citologinio šepetėlio plotis yra 19 mm, tai yra optimalus dydis norint surinkti reikiamą medžiagos kiekį.

Citologinio šepetėlio DIRECTA SLIM matmenys užtikrina tyrimo patogumą – S, XS, XXS dydžių šepetėlis neužsikabina ant speklių.

Patogi 190 mm ilgio rankena užtikrina testavimo patogumą ir saugumą. Medžiaga, iš kurios pagamintas šepetėlis, yra patvari. Įrankis atsparus pažeidimams.

Kiekvienas DIRECTA SLIM citologijos šepetėlis yra atskirai supakuotas į popierinę ir folijos pakuotę. Vienoje pakuotėje yra 50 šepetėlių.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.