Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Lubragel yra modernus gelio pavidalo produktas, pasižymintis didelėmis dezinfekuojančiomis savybėmis. Drėkinamasis gelis naudojamas vietinei anestezijai. Lubragel galima atlikti medicininę veiklą, susijusią su, pavyzdžiui, kolonoskopija, rektoskopija. Preparatas taip pat naudojamas urologiniams kateteriams ir kitai medicininei įrangai bei priemonėms šlaplės kateterizacijai, endoskopijai ir cistoskopijai tepti.

Lebragel naudojimas suteikia pacientui komfortą, sumažina streso, įtampos jausmą, sumažina skausmingo gydymo riziką. Optimalus drėkinimas leidžia greitai atlikti medicininę veiklą be komplikacijų. Gelis turi antiseptinių savybių, todėl sumažina infekcijos riziką.

Lubragel palengvina gydytojo darbą, leidžia atlikti tyrimus ir veiklą per trumpiausią įmanomą laiką. Dėl anestezinių, drėkinančių ir antiseptinių savybių jis žymiai padidina vykdomos veiklos saugos ir higienos standartus.

Drėkinamasis preparatas buvo sukurtas remiantis lidokaino hidrochloridu – vietiniais anestetikais ir antiseptiniais ingredientais (pasižyminčiais baktericidinėmis ir bakteriostatinėmis savybėmis): chlorheksidino gliukonatu (20% koncentracija), metilo hidroksibenzoatu ir propilo hidroksibenzoatu, atsakingu už apsaugą nuo labai plataus bakterijų spektro. Dėl hidroceliuliozės tirpalo preparatas pasižymi stipriomis sukibimo ir tepimo savybėmis.

Preparato sudėtis:

  • Distiliuotas vanduo,
  • propilenglikolis,
  • hidroksietilceliuliozė
  • 2 g lidokaino hidrochlorido
  • 0,250 g chlorheksidino gliukonato – 20 % koncentruoto
  • 0,060 g metilo hidroksibenzoato
  • 0,025 g propilo hidroksibenzoato

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.