SUPREME- lazerinė sistema (diodas 810 nm, 2800 W+ CPL) plaukelių šalinimui ir odos atjauninimui

Užsakoma individualiai

INOVATYUS DIODINIS LAZERIS 810 NM IR CPL INTENSYVI IMPULSINĖ ŠVIESA – PLAUKELIŲ ŠALINIMUI IR ODOS BIOSTIMULIAVIMUI

Supreme one yra lazerinė sistema, įskaitant CPL (intensyvios impulsinės šviesos) modulį ir 810 nm diodinį lazerį, visiškai atitinkantį estetikos profesionalų poreikius. Jo modulinė konstrukcija yra daugelio pritaikymo sprendimų garantija, siūlanti universalumą ir užtikrinantį platų sprendimų spektrą klientui.

Gamintojas: Biotec Italia, ITALIJA
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Didelių kūno vietų plaukelių šalinimo poreikis nuolat auga, tačiau iki šiol naudojamos technologijos parodė ribas, daugeliu atvejų dėl pernelyg ilgo laiko, reikalingo galutiniams rezultatams gauti, o kartais ir dėl šalutinio poveikio. Diodinis lazeris yra pasirinkimas nuolatiniam plaukų šalinimui, leidžia greitai, maksimaliai patogiai ir galima atlikti procedūras visų tipų odai. Sprendimas epiliavimui –  neskausmingas, greitas ir efektyvus.

Diodo lazeris

Lyginant su kitais plaukų šalinimo lazeriais, diodas turi itin mažas eksplotavimo išlaidas (20 000 000 šūvių), o jo didelis stabilumas užtikrina efektyvų ir greitą veikimą. Antgalis yra ergonomiškos formos ir lengvai slysta ant odos. Dėl 23 mm² dydžio lazerio taško procedūros laikas sutrumpėja ir efektyviai veikiamas didelis plotas. Pvz.: nugara ir kojos (apie 15-20 minučių visoje nugaros srityje). Safyro medžiagoje esanti kreipiančioji šviesa aušinama termoelektrinės sistemos, kuri gydymo metu apsaugo epidermį, o tolygus lazerio spindulio profilis ir didelis sugerties bei selektyvumo bangos ilgis (810 nm) leidžia veiksmingiau veikti plaukų folikulus, todėl nereikia atlikti kelių etapų ir pakartotinių procedūrų.

Techniniai duomenys:

 

Technologija:

LONG PULSE
Galima pasirinkti impulso trukmę nuo 10 iki 40 ms, kad būtų pasiektas didelė sklanda, kai reikia didelio našumo.
Specialisto pasirenkamas ilgų impulsų režimas leidžia pasiekti didelį sklandą tais atvejais, kai tokio našumo reikia. Tuo pačiu metu procedūros saugą užtikrina antgalio terminalo aušinimas.

MOTION SPEED

„Motion Speed” su 10 impulsų per sekundę, 10 milisekundžių impulso trukme ir iki 10 džaulių užtikrina procedūros efektyvumą, komfortą ir greitį.
Motion Speed 10.10.10 Iki 10 impulsų per sekundę. 10 milisekundžių trukmės impulsai ir 10 džaulių intensyvumas per vieną impulsą. Šis inovatoriškas rėžimas sukelia folikulų temperatūros padidėjimą be šalutinio poveikio rizikos ir nesukelia diskomforto, palyginti su procedūra naudojant kitus lazerio šaltinius ir kitus darbo režimus. Naudojant „Motion Speed” protokolą, dėl dinamiško aplikatoriaus judėjimo didelius plotus galima apdoroti per trumpą laiką ir visiškai neskausmingai klientui. Procedūra „Motionspeed” užtikrina išskirtinį apdorojimo greitį kartu su galvutės aušinimu – 10 impulsų per sekundę.

Platus ir homogeniškas lazerio spindulys užtikrina rezultatų pakartojamumą ir veiksmingumą net giliausiuose folikuluose.

Vandeniu aušinama ir safyru apsaugota darbo zona su safyriniu kreiptuvu užtikrina greitą procedūrų atlikimą ir kartu apsaugo epidermį.

Aušinimas vandeniu, tekančiu makrokanalais: puikus aušinimo pajėgumas ir puikus lazerio spindulio veikimas.

Efektyvumas ir ilgas modulio tarnavimo laikas užtikrinamas dėl mechaninio strypų sujungimo be litavimo.

Hermetiškai užsandarintas diodų modulis apsaugo lazerio šaltinį nuo išorinio užteršimo ir prailgina jo tarnavimo laiką.

CPL antgalis

CPL aplikatoriumi galima naudoti platų bangos ilgių diapazoną švelniam plaukelių šalinimui ir estetiniam odos trūkumų naikinimui. Dvipusis skleidžiamos šviesos impulso filtravimas, įmanomas dėl „dvigubo filtravimo” technologijos, yra pagrindinė naujovė, leidžianti atlikti veiksmingą procedūrą su mažesniu invaziniu poveikiu ir iš esmės skirianti CPL technologiją nuo kitų sistemų, kuriose naudojama intensyvioji impulsinė šviesa.

Tobula kvadratinė srovės generatoriaus skleidžiamo impulso forma išskiria ją iš įprastų technologijų ir užtikrina geresnius rezultatus bei paciento komfortą viso procedūros metu. Dėl vienodo impulso lempos skleidžiamos srovės tankis yra pastovus, o tai savo ruožtu sudaro palankias sąlygas spektriniam vienodo šviesos pluošto skleidimui viso impulso metu, todėl galiausiai sukuriamas tikslingas ir daug efektyvesnis kaitinimo poveikis, kuris gerokai pagerina procedūros rezultatus.

CPL antgalis naudoja platų šviesos spektrą. Skirtingai nuo lazerių, generuojančių energiją vienu bangos ilgiu, ksenono lempa skleidžia labai platų šviesos spektrą. Emisijos spektras yra tarp 600 ir 1100 nm. Norėdami specialiai veikti skirtingus odos trūkumus, bangos ilgis filtruojamas per specialius kristalus, kurie veikia kaip optiniai filtrai ir riboja norimų bangų ilgį. CPL aplikatorius leidžia atlikti neinvazinę procedūrą, užtikrinant labai gerus rezultatus su minimaliu atsistatymo laiku ir be šalutinio poveikio

Techninės savybės:

Technologija:

Veiksmingiausias sprendimas veido dėmėms šalinti dėl selektyvaus fototermolizės poveikio.

Dėl specialios atspindinčios ertmės, padengtos platina, CPL modulyje sukuriamas didelis energijos tankis. Patogi sistema yra paprasta naudoti ir leidžia vartotojui lengvai nustatyti visus procedūros parametrus.
Energija daro įtaką šviesos ir audinio sąveikos pobūdžiui, todėl naudotojas gali padidinti jos vertę iki 26 J / cm2.
Impulso trukmę operatorius gali reguliuoti pats, pasirinkdamas trukmę nuo 10 iki 50 ms.
Laiko intervalas tarp vieno mikroimpulso ir kito leidžia moduliuoti energijos išsiskyrimą atsižvelgiant į odos atvėsimo laiką.
CPL antgalio cut-off filtrai spinduliuoja 600-1100 nm bangos ilgių diapazone ir suteikia galimybę naudoti iki 5 bangos ilgių, kad būtų galima pritaikyti procedūrą prie fototipo ir taikomo objekto / odos problemos.

Aliuminio reflektoriaus ertmė. Optimizuoja lempos spinduliavimą ir sukuria intensyvų šviesos spindulį, kuris padidina energijos vartojimo efektyvumą.

Stiklinė prizmė, nukreipianti šviesą ir turinti tiesioginį sąlytį su oda. Ji atvėsta, kad apsaugotų odą prieš šviesos perdavimą, jo metu ir po jo.

Ksenono lempa užtikrina greitą procedūros zonos padengimą, todėl galima naudoti ne dažniau kaip 3 impulsus per sekundę.

Dėl šoninio plyšio specialistas gali keisti lempos bangos ilgio filtrą, taip pritaikydamas spinduliuojamą šviesą prie procedūros.

Savybės:

  • Maksimalus SAUGUMAS. Patikimumas ir didelė specialisto ir kliento sauga dėl sugriežtintų gamybos standartų, kurie atitinka 2020 m. gegužės 26 d. įsigaliojusius EUROPOS REGLAMENTO Nr. 2017/745 reikalavimus.
  • UŽTIKRINTAS KOMFORTAS
    Visiškas komfortas procedūros metu dėl ergonomiškų antgalių ir odos šaldymo technologijų, užtikrinančių apsaugą.
  • LABAI TRUMPAS ATSISTATYMO LAIKAS
    iš karto po procedūros galite tęsti įprastą kasdienę veiklą.
  • KELIOS IR GREITOS PROCEDŪROS
    Galimybė tuo pačiu metu atlikti kelių zonų procedūras per tą patį seansą, kad greičiau pasiektumėte rezultatų didesnėse zonose.

Kaip veikia diodinis lazeris?

Antgalis skleidžia artimo infraraudonųjų spindulių bangos ilgio šviesą, kurią sugeria plauko folikule esantis melaninas. Lazerio spindulys skleidžiamas tik sekundės dalį, kuri yra pakankamai ilga, kad pažeistų folikulą, o aplinkiniai audiniai liktų nepažeisti, dėka ant rankenos galo esančios aušinimo sistemos, kuri apsaugo odą lazerio energijos spinduliavimo metu.

Kuo skiriasi diodas nuo kitų plaukų šalinimo būdų?

Skustuvas, vaškavimas, depiliaciniai kremai yra laikini metodai, kuriuos reikia dažnai kartoti, ir nė vienas iš jų negali sumažinti plaukų augimo ar išvengti plaukelių įaugimo. Diodinis lazeris garantuoja nuolatinį plaukų skaičiaus sumažėjimą ir taip pat veiksmingas įaugusiems plaukams.

Ar plaukų šalinimas diodu yra skausmingas?

Naudojant diodinį lazerį darbo režimu, vadinamu „motion speed“, gydymas yra praktiškai neskausmingas. Naudojant ilgesnės impulso trukmės parametrus „long pulse”, jautrumas procedūrai yra didesnis ir skiriasi nuo individualių žmogaus skausmo supratimo ribų.

Ar diodinį lazerį galima naudoti ir ant tamsios ar įdegusios odos?

Diodiniu lazeriu galima efektyviai ir saugiai veikti visų tipų odos fototipus (Fitzpatrick I-VI) ir net įdegusią odą. Tamsesniems fototipams ir įdegusiai odai taikomi specialūs parametrai: paprastai naudojamas mažesnis energijos lygis ir trumpesnė pulso trukmė, kad nebūtų pažeista oda. Pasirinkus tinkamus parametrus, diodinis plaukų šalinimas lazeriu gali būti naudingas bet kokio tipo odai.

Ar rezultatai yra nuolatiniai?

Diodinio lazerio veiksmingumas įrodytas nuolatiniam plaukų šalinimui ir ilgalaikiam plaukų mažinimui visų fototipų odose, įskaitant įdegusią odą. Norint pasiekti patenkinamų rezultatų, paprastai reikia 3-5 procedūrų. Puikiam rezultatui pasiekti dažniausiai prireikia iki 8 procedūrų.

 

Ar CPL procedūra yra skausminga?

Procedūros metu galima pajusti nedidelį, bet pakenčiamą dilgčiojimo pojūtį, kad ir kaip dauguma pacientų jį gerai toleruotų. Pirma procedūra dažniausiai būna labiausiai erzinantis, vėliau procedūra tampa labiau toleruojama. Procedūrai reikalingas laikas paprastai svyruoja nuo 30 iki 90 minučių, priklausomai nuo srities dydžio.

Kokia CPL rezultatų kokybė?

Procedūros greitis, efektyvumas ir saugumas garantuoja klientų patenkinimą. Po procedūros nereikia jokio ypatingo atsigavimo laiko ir įprastą kasdienę veiklą galima tęsti nedelsiant. Klientai gali pastebėti pastebimą pagerėjimą jau po kelių procedūrų.

 

RollUp Supreme ENG

 

Užsakoma individualiai

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.