Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Didelių kūno vietų plaukelių šalinimo poreikis nuolat auga, tačiau iki šiol naudojamos technologijos parodė ribas, daugeliu atvejų dėl pernelyg ilgo laiko, reikalingo galutiniams rezultatams gauti, o kartais ir dėl šalutinio poveikio. Diodinis lazeris yra pasirinkimas nuolatiniam plaukų šalinimui, leidžia greitai, maksimaliai patogiai ir galima atlikti procedūras visų tipų odai. Sprendimas epiliavimui –  neskausmingas, greitas ir efektyvus.

Diodo lazeris

Lyginant su kitais plaukų šalinimo lazeriais, diodas turi itin mažas eksplotavimo išlaidas (20 000 000 šūvių), o jo didelis stabilumas užtikrina efektyvų ir greitą veikimą. Antgalis yra ergonomiškos formos ir lengvai slysta ant odos. Dėl 23 mm² dydžio lazerio taško procedūros laikas sutrumpėja ir efektyviai veikiamas didelis plotas. Pvz.: nugara ir kojos (apie 15-20 minučių visoje nugaros srityje)

CPL antgalis

CPL antgalis naudoja platų šviesos spektrą. Skirtingai nuo lazerių, generuojančių energiją vienu bangos ilgiu, ksenono lempa skleidžia labai platų šviesos spektrą. Emisijos spektras yra tarp 600 ir 1100 nm. Norėdami specialiai gydyti skirtingus odos trūkumus, bangos ilgis filtruojamas per specialius kristalus, kurie veikia kaip optiniai filtrai ir riboja norimų bangų ilgį. CPL aplikatorius leidžia atlikti neinvazinį gydymą, užtikrinant labai gerus rezultatus su minimaliu gyjimo laiku ir be šalutinio poveikio

Kaip veikia diodinis lazeris?

Antgalis skleidžia artimo infraraudonųjų spindulių bangos ilgio šviesą, kurią sugeria plauko folikule esantis melaninas. Lazerio spindulys skleidžiamas tik sekundės dalį, kuri yra pakankamai ilga, kad pažeistų folikulą, o aplinkiniai audiniai liktų nepažeisti, dėka ant rankenos galo esančios aušinimo sistemos, kuri apsaugo odą lazerio energijos spinduliavimo metu.

Kuo skiriasi diodas nuo kitų plaukų šalinimo būdų?

Skustuvas, vaškavimas, depiliaciniai kremai yra laikini metodai, kuriuos reikia dažnai kartoti, ir nė vienas iš jų negali sumažinti plaukų augimo ar išvengti plaukelių įaugimo. Diodinis lazeris garantuoja nuolatinį plaukų skaičiaus sumažėjimą ir taip pat veiksmingas įaugusiems plaukams.

Ar plaukų šalinimas diodu yra skausmingas?

Naudojant diodinį lazerį darbo režimu, vadinamu „motion speed“, gydymas yra praktiškai neskausmingas. Naudojant ilgesnės impulso trukmės parametrus “long pulse”, jautrumas procedūrai yra didesnis ir skiriasi nuo individualių žmogaus skausmo supratimo ribų.

Ar diodinį lazerį galima naudoti ir ant tamsios ar įdegusios odos?

Diodiniu lazeriu galima efektyviai ir saugiai veikti visų tipų odos fototipus (Fitzpatrick I-VI) ir net įdegusią odą. Tamsesniems fototipams ir įdegusiai odai taikomi specialūs parametrai: paprastai naudojamas mažesnis energijos lygis ir trumpesnė pulso trukmė, kad nebūtų pažeista oda. Pasirinkus tinkamus parametrus, diodinis plaukų šalinimas lazeriu gali būti naudingas bet kokio tipo odai.

Ar rezultatai yra nuolatiniai?

Diodinio lazerio veiksmingumas įrodytas nuolatiniam plaukų šalinimui ir ilgalaikiam plaukų mažinimui visų fototipų odose, įskaitant įdegusią odą. Norint pasiekti patenkinamų rezultatų, paprastai reikia 3-5 procedūrų. Puikiam rezultatui pasiekti dažniausiai prireikia iki 8 procedūrų.

 

Ar CPL procedūra yra skausminga?

Procedūros metu galima pajusti nedidelį, bet pakenčiamą dilgčiojimo pojūtį, kad ir kaip dauguma pacientų jį gerai toleruotų. Pirma procedūra dažniausiai būna labiausiai erzinantis, vėliau procedūra tampa labiau toleruojama. Procedūrai reikalingas laikas paprastai svyruoja nuo 30 iki 90 minučių, priklausomai nuo srities dydžio.

Kokia CPL rezultatų kokybė?

Procedūros greitis, efektyvumas ir saugumas garantuoja klientų patenkinimą. Po procedūros nereikia jokio ypatingo atsigavimo laiko ir įprastą kasdienę veiklą galima tęsti nedelsiant. Klientai gali pastebėti pastebimą pagerėjimą jau po kelių procedūrų.

 

RollUp Supreme ENG

 

Kam naudojamas supreme diodas?

Plaukų šalinimui

Diodo techninės savybės

Lazerio tipas – diodas 2800 W (su opcija 1200W) Bangos ilgis 810 NM – 760/808 NM IV klasės Poveikis odai – 40J/CM² Skirtumas <45° (trumpas atstumas) Impulso plotis <60MS Pasikartovimo dažnis nuo 1 iki 10 HZ Taško dydis – 10 x 10 MM Odos vėsinimas – demineralizuotas vanduo, kurio temperatūra reguliuojama <23 °C Tarnavimo laikas – 20 000 000 impulsų

Kam naudojamas supreme CPL?

Veido ir kūno plaukų šalinimas Estetinis odos gydymas Veido, kaklo, dekoltė atnaujinimas Pigmentacijos mažinimas Aknės įtakoti odos pakitimai Raudonis Kraugyslinės dėmės

CPL techninės savybės

Šaltinis – xsenono lempa Emisijos spektras – 600 ÷ 1100 NM; 695 ÷ 1100 NM; 755 ÷ 1100 NM; 600÷ 950 NM; 650 ÷ 950 NM Impulso energija – 26J/CM² Impulso trukmė nuo 5 iki 40 MS Impulso dažnis iki 3 HZ Impulsų skaičius nuo 1 iki 5 Plotas – 50 X 100 MM (5 CM²) Odos vėsinimas – peltier ląstelės <10 °C Tarnavimo laikas – 50 000 000 impulsų

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.