„Tend Focus” – nešiojamasis masažuoklis sąnarių ir sausgyslių skausmo malšinimui

174,97  Su PVM

( 144,60  be PVM )

„Tend Focus” – nešiojamasis masažuoklis, skirtas greitam, tikslingam sąnarių ir sausgyslių skausmo malšinimui naudojant židininę vibracijos terapiją; ergonomiškai suprojektuotas taip, kad būtų galima tikslingai laikyti ir nukreipti

MOMENTINIS SKAUSMO MALŠINIMAS: „Tend Focus” gali greitai ir tiksliai pasiekti skausmo šaltinį ir palengvinti skausmą naudojant židininę vibracijos terapiją, kuri pasiekia gilią sausgyslę ar sąnarį.

Mažas ir nešiojamas: „Tend Focus” yra mažas ir nešiojamas masažo pistoletas, kurį galima įsidėti į bet kokį krepšį; jis suteikia galimybę akimirksniu sumažinti skausmą.

SKAUSMO TAŠKAI: „Tend Focus” puikiai tinka, bet neapsiriboja: teniso ir golfo alkūnės; sausgyslių ir sąnarių skausmai; traumų atsigavimas; kelio ir čiurnos skausmai, taip pat riešo kanalo sindromas.

ĮVAIRŪS PATARIMAI: „Tend Deep” turi 4 greičius ir 6 vibracijos modelius, todėl galite rinktis iš daugybės variantų, kurie padės akimirksniu sumažinti skausmą.

PALENGVINA, ATSTATO IR ATKURIA: „Tend Focus” gali padėti sumažinti raumenų įtampą, pagerinti judesių amplitudę ir paskatinti gijimą. Taip galėsite kuo geriau atsigauti ir tęsti kasdienę veiklą be skausmo ir apribojimų.

AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS: Tend Focus” naudojamas kūnui saugus aliuminis ir medicininis silikonas, kad terapijos prietaisas būtų saugus ir itin higieniškas. Ergonomiškas „Tend Focus” dizainas leidžia laikyti prietaisą kaip rašiklį ar pieštuką, todėl galima labiau sutelkti dėmesį į pagalbą.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

174,97  Su PVM

( 144,60  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.