TensCare OVA Therma Belt – menstruacinis šildymo diržas su masažu ir šildymu, 1 vnt.

27,00  Su PVM

( 22,31  be PVM )

Nešiojamasis menstruacinis šildomasis diržas su masažu ir šiluma mėnesinių skausmų ir endometriozės simptomams malšinti. 3 šildymo terapijos režimai ir 3 masažo režimai greitam palengvėjimui

GREITAS SKAUSMO MALŠINIMAS: „Ova Therma Belt”, naudodamas šilumos ir masažo režimų derinį, greitai palengvins mėnesinių skausmus, dismenorėją ir endometriozę. Dėl greito įšilimo greičiau malšinamas skausmas, o 3 atskiri karščio ir masažo lygiai suteikia galimybę pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Išbandytas ir patikrintas audinys: „Ova Therma Belt” diržas yra su audiniu, kuris buvo pritaikytas taip, kad šiluma pasiskirstytų efektyviau ir saugiau. Užtikrinamas geresnis raumenų atsipalaidavimas, kraujotaka, o tai kartu padeda malšinti skausmą.

JOKIO ŠALUTINIO POVEIKIO: Priešingai nei įprasti vaistai nuo skausmo su daugybe įvairių cheminių medžiagų, „Ova Therma Belt” diržas yra natūralus ir be cheminių medžiagų, t. y. neturi šalutinio poveikio, todėl jį galite drąsiai naudoti vėl ir vėl.

Nešiojamas: „Ova Therma Belt” diržas yra nedidelis, su reguliuojamu diržu, todėl prietaisą galite naudoti visur, kur tik galite jausti skausmą, ir jis suteikia daugiau lankstumo, kontrolės ir patogumo – nesvarbu, ką darote.

PRIVALUMAI: Įrodyta, kad šilumos ir masažo terapijos naudojimas padeda sumažinti pilvo pūtimo jausmą, atpalaiduoti pilvo raumenis, numalšinti spazmus, sumažinti susikaupimą ir kovoti su mėnesinių skausmais bei endometrioze.
„TensCare Ova Therma Belt” tęsia „Ova” asortimentą, kuris, naudojant TENS technologiją, padėjo milijonams žmonių nuo mėnesinių skausmo. Šis diržas turi ir šilumos, ir masažo režimus, kad akimirksniu palengvintų mėnesinių skausmus, dismenorėją ir endometriozę. Tai leidžia jums tęsti dieną nebijant skausmo. Tai nedidelis įrenginys, todėl jį galima dėvėti tiek lauke, tiek sėdint namuose ar prie darbo stalo. Tai suteikia jums komfortą. Be to, jis taip pat padeda spręsti daugybę kitų klausimų, pavyzdžiui, mažina kamščius, mažina pilvo pūtimą ir atpalaiduoja pilvo skausmus – suteikia visišką palengvėjimą. Unikalus audinys, leidžiantis efektyviai ir veiksmingai paskirstyti šilumą, suteiks jums skausmo malšinimą naudojant 3 atskirus režimus. Be to, nėra jokio šalutinio poveikio ar neigiamo cheminių medžiagų poveikio, kurių galima rasti įprastesniuose skausmą malšinančiuose vaistuose, o įrenginys yra įkraunamas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Komplektacija:

1 x OVA šilumos diržas
1 x įkroviklis
1 x vadovas

27,00  Su PVM

( 22,31  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.