„Uniglo Emsculpt” ir mikrosroviųjų srovių prietaisas, 1 vnt.

107,69  Su PVM

( 89,00  be PVM )

„Uniglo” jums padės pasirūpinti savo kūno stangrumu. Šis įrenginys, skirtas raukšlėms mažinti ir raumenims tonizuoti. Tai yra naujas būdas natūraliai pagerinti savo išvaizdą. Užuot rėmęsis tik EMS, „Uniglo” naudoja mikrosrovių technologiją, todėl yra dar veiksmingesnis.

Raumenų stimuliatorių galima naudoti kelioms kūno dalims tonizuoti: veidui, pilvo presui, sėdmenims ir šlaunims, rankoms, blauzdoms ir kt. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori patobulinti veidą be brangios ir chirurginės operacijos, taip pat tiems, kurie paprasčiausiai nori pridėti šiek tiek stangrumo savo kūnui.

Uniglo turi daugybę iš anksto nustatytų programų skirtingoms kūno dalims, todėl jis yra universalus ir daugiafunkcis. Dėl elegantiško dizaino ir įkraunamo akumuliatoriaus šis raumenų stimuliatorius taip pat yra lankstus ir patogus keliaujant, todėl jį visada galėsite pasiimti su savimi bet kur.

„Uniwand” veido mikrosrovių antgalis

Derindama tikslią mikrosrovių terapijos galvutę ir stangrinamąsias bei jauninamąsias hialurono rūgšties savybes, „Uniwand” skirta probleminėms sritims, tokioms kaip akys, aplink lūpas, kakta ir kitoms, kad galėtumėte visapusiškai ir išsamiai atlikti pilną ir visiškai kontroliuojamą veido tonizavimą ir odos priežiūrą.

Uniwand yra natūrali ir neskausminga botokso alternatyva ir puikus būdas sumažinti varnų kojeles, marionetės linijas ir paakių ratilus. Be raukšlių mažinimo, „Uniwand” taip pat pagerina odos išvaizdą, nes pagreitina ląstelių atsinaujinimą ir skatina kolageno gamybą, kad veido oda būtų pakelta be chirurginių operacijų ir visada atrodytų gaivi po veido procedūros.

Pagrindinės funkcijos
– 8 iš anksto nustatytos programos, įskaitant naują „Microcurrent” gilaus veido tonizavimo programą
– Įvairios elektrodų pagalvėlės skirtingoms kūno sritims, kad būtų galima pritaikyti procedūrą pagal poreikius
– Ergonomiškas ir lengvas dizainas pagerina naudotojo patirtį
– Įkraunama baterija
– Naujas ir patobulintas nuimamas diržo spaustukas
– Atminties funkcija seka prietaiso naudojimą ir paskutinę naudotą programą
– Reguliuojamas procedūros laikmatis

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Komplektacija:
1 x Uniglo įrenginys
1 x Uniwand
2 x laidai (L-CPT)
4 x 50 x 50 mm elektrodų pagalvėlės (E-CM5050)
4 x 30 x 50 mm priekinių elektrodų pagalvėlės (E-CM3050)
10 x 25 mm skersmens apskritų elektrodų pagalvėlių (E-CM25)
1 x „Unigel
1 x įkrovimo adapteris (JK/ES)
1 x Nuimamas diržo spaustukas
1 x laikymo maišelis
1 x Instrukcija

Kontraindikacijos:
– NENAUDOKITE, jei turite širdies stimuliatorių (arba jei turite širdies ritmo sutrikimų) arba naudojate bet kokius elektroninius prietaisus. Naudojant šį prietaisą su elektroniniais prietaisais, gali atsirasti klaidingas prietaiso veikimas. Stimuliacija tiesioginėje implantuoto prietaiso kaimynystėje gali turėti įtakos kai kuriems modeliams.
– NENAUDOKITE per pirmuosius tris nėštumo mėnesius. Nežinoma, ar TENS ir EMS gali turėti įtakos vaisiaus vystymuisi.
– NENAUDOKITE ant pilvo vėlesnėse nėštumo stadijose. Nedelsiant nutraukite naudojimą, jei pasireiškė netikėti sąrėmiai.

Kaip veikia EMS?

E.M.S. reiškia elektrinę raumenų stimuliaciją ir yra sėkmingai naudojamas reabilitacijai ir treniruotėms sportinėse varžybose. EMS sukelia intensyvų ir veiksmingą raumenų susitraukimą. Naudojant EMS, susitraukiant pasirinktai raumenų grupei, galima tonizuoti ir formuoti kūną. Tai ypač patogu toms sritims, kurios praranda formą ar yra sunkiai treniruojamos, pavyzdžiui, viršutinė rankų dalis ir veidas. Raumenų veiklą sukelia centrinė irperiferinė nervų sistemos,perduodančios elektrinius dirgikliusmūsų kūno raumenims. EMS naudojaišorinius elektros impulsus, kurieveikia per odą ir stimuliuoja nervus,aprūpinančius tam tikrą raumenųgrupę.Ši srovė patenka į nervines skaidulas,kontroliuojančias tą raumens dalį, irskatina ją susitraukti. Taigielektrostimuliacija (EMS) dirbtinaisuaktyvina raumenis, kad galėtumėtejuos mankštinti ir, kaip ir atliekantbet kokius pratimus, jei jie atliekamireguliariai, stiprėtų ir didėtų jų tonusas. Skirtingi dažniai daro skirtingą poveikį; žemi dažniai (1-10 Hz) kartu su ilgais impulsais, pavyzdžiui, turi valomąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį dėl atskirų susitraukimų, kai tuo pačiu metu pagerėja kraujotaka veikiamame raumenyje ir skatinamas medžiagų apykaitos galutinių produktų šalinimas (limfodrenažas). Priešingai vidutinio dažnio (20-50 Hz) gali sukelti didelę raumenų apkrovą, taip skatindami kisti raumenų struktūrą.

Kaip veikia mikrosrovių stimuliacija?

Mikrosroviųjų srovių stimuliacija(MIC) – tai terapijos rūšis, kai į kūnoląsteles siunčiama labai maža srovė.MIC – tai labai silpna srovė, kuri yratokia maža, kad matuojamamilijoninėmis ampero dalimis(mikroamperais). Mikrosrovės gali pagreitinti visą medžiagų apykaitą audinių ir ląstelių veiklą. Jos veikia dviem būdais: prevenciniu ir korekciniu. Veikia audinius taip, kad matomas rezultatas bus pastebimas jau po vieno seanso. Dėl skatinamos ląstelių veiklos oda stangrės, o linijos ir raukšlės švelnės.

Mikrosrovių sukeliami privalumai:
• Pakelia suglebusius raumenis
• Mažina raukšles
• Mažina edemą: sumažėja paburkimas po akimis ir tamsūs ratilai po akimis.
• Suteikia odai jaunatvišką išvaizdą
• Sutraukia ir sumažina atviras poras

• Pagerina odos spalvą ir tekstūrą
• Tonizuoja suglebusias ar įdubusias vietas
• Mažina nesenai įgytus r a n d u s

 

107,69  Su PVM

( 89,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.