„Unipro” fizioterapijos ir reabilitacijos prietaisas, 1 vnt.

220,22  Su PVM

( 182,00  be PVM )

Sprendimas „viskas viename”: „Unipro” sujungia TENS, EMS, mikroelektros srovių ir interferencinės stimuliacijos galimybes, kad būtų galima atlikti visapusišką fizioterapiją ir reabilitaciją.

Universalus skausmo malšinimas: TENS palengvina lėtinio, pooperacinio ir sąnarių skausmo simptomus, o mikrosrovė padeda gyti žaizdoms ir malšina skausmą.

Raumenų treniravimas ir reabilitacija: EMS padeda treniruoti raumenis, tonizuoti, didinti jų apimtis ir reabilituotis po traumų, taip skatinant greitesnį atsigavimą.

Platus programų spektras: 12 TENS programų naudoja skausmo vartus ir endorfinų išsiskyrimo mechanizmus, o 4 EMS režimai pritaikomi skirtingo dydžio raumenims, įskaitant „pažangios raumenų masės” režimą ir asinchroninės stimuliacijos programą su 12 EMS programų kiekviename režime.

Patogi vartotojui sąsaja: Naujoji ir patobulinta naudotojo sąsaja: mėgaukitės iš anksto nustatytomis ir rankiniu būdu valdomomis programomis su reguliuojamu gydymo laiku. Galite rinktis iš kelių kalbų, įskaitant anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir italų.

Dviejų kanalų elektroterapija: Dviejų kanalų konstrukcija leidžia nukreipti gydymą į konkrečias sritis arba vienu metu gydyti kelias sritis.

Efektyvi interferencinė stimuliacija: Naudodami 2 ir 4 polių interferencinę stimuliaciją patirkite palengvėjimą nuo lėtinio nevalingo skausmo, sąnarių skausmo ir vidurių užkietėjimo / žarnyno disfunkcijos.

Nešiojamas ir įkraunamas: „Unipro” turi integruotą įkraunamą akumuliatorių, kuris užtikrina daugiau kaip 10 valandų naudojimo trukmę, todėl tinka naudoti tiek namuose, tiek klinikoje.

Atraskite „Unipro” – geriausią fizioterapijos ir reabilitacijos įrankį, kuris viename naujoviškame medicinos prietaise sujungia TENS, EMS, mikro srovių ir interferencinės stimuliacijos galimybes. Šis universalus prietaisas siūlo holistinį požiūrį į skausmo malšinimą, raumenų treniravimą ir reabilitaciją, todėl jis yra būtinas priedas tiek ligoninėse, tiek namuose teikiamoms sveikatos priežiūros paslaugoms.

TENS (transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija) garsėja savo gebėjimu malšinti simptominį skausmą. Nesvarbu, ar kenčiate nuo lėtinio skausmo, pooperacinio diskomforto, ar sąnarių skausmo, „Unipro” 12 TENS programų taiko skausmo vartų ir endorfinų išsiskyrimo mechanizmus, kad veiksmingai sumažintų jūsų diskomfortą. Be to, mikrosroviųjų srovių terapija padeda gyti žaizdoms ir dar labiau palengvina skausmą.

Raumenų treniravimui, tonizavimui, didinimui ir reabilitacijai po traumų „Unipro” naudoja EMS (elektrinę raumenų stimuliaciją). Su 4 EMS režimais, skirtais skirtingiems raumenų dydžiams, įskaitant naujovišką „pažangiosios raumenų masės” režimą ir asinchroninės stimuliacijos programą, šis prietaisas leidžia nukreipti dėmesį į konkrečias raumenų grupes, kad pasiektumėte optimalių rezultatų. Kiekviename EMS režime yra 12 skirtingų programų, todėl galite lanksčiai pritaikyti gydymą.

Interferencinė stimuliacija perkelia skausmo malšinimą į kitą lygmenį, siūlydama simptominį lėtinio neįveikiamo skausmo, sąnarių skausmo ir net vidurių užkietėjimo / žarnyno disfunkcijos malšinimą, naudojant 2 ir 4 polių nustatymus. Visapusiškas „Unipro” požiūris užtikrina, kad turėsite priemones, kurių reikia įvairioms terapinėms reikmėms.

„Unipro” sukurtas atsižvelgiant į naudotojo patogumą, turi naują ir patobulintą sąsają, kurioje siūlomos iš anksto nustatytos ir rankiniu būdu valdomos programos su reguliuojamu gydymo laiku. Prietaise taip pat galima pasirinkti kalbą, įskaitant anglų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir italų.

Dviejų kanalų elektroterapijos konstrukcija „Unipro” leidžia nukreipti dėmesį į konkrečias sritis arba vienu metu gydyti kelias sritis, todėl reabilitacijos seansai tampa veiksmingesni ir efektyvesni.

Be to, „Unipro” integruota įkraunama baterija užtikrina, kad vienu įkrovimu galėsite naudotis daugiau kaip 10 valandų, todėl šis prietaisas puikiai tinka tiek naudojimui namuose, tiek klinikoje.

Pasinaudokite „Unipro” „viskas viename” fizioterapijos ir reabilitacijos galimybėmis ir patirkite didžiausią palengvėjimą bei atsigavimą, kurį gali pasiūlyti šis pažangiausias prietaisas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

220,22  Su PVM

( 182,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.