„Velox Top AF” paviršių dezinfekavimo purškalas, 1L

12,10  Su PVM

( 10,00  be PVM )

„Velox Top AF” yra labai veiksmingas preparatas, veikiantis vos per 30 sekundžių. Tai puikus sprendimas visoms sveikatos priežiūros funkcinėms sritims. Velox Top AF rekomenduojama dezinfekuoti medicininę įrangą, reabilitacijos įrangą, stalviršius, stalus, baldus, lovas, gydymo lempas. Jis taip pat puikiai tinka odontologiniams antgaliams, silikoniniams atspaudams, dantų protezams, protezų šaukštams ir įtvarams dezinfekuoti.

Velox Top AF yra produktas, kurį galima naudoti ir daugelyje kitų sričių. Jį galima sėkmingai naudoti kirpyklose, grožio salonuose, SPA, reabilitacijos ir masažo salonuose. „Velox Top AF” sudėtyje nėra aldehidų ar fenolių, todėl jis saugus paviršiams ir nekeičia jų spalvos. Produktas pasižymi dideliu medžiagų suderinamumu. Jį galima saugiai naudoti daiktams, pagamintiems iš ABS plastiko ir apmušalų medžiagų.

„Velox Top AF” yra biocidinį poveikį turintis medicininis produktas. Jį naudojant sumažinama infekcijos rizika. Jis garantuoja greitą poveikį ir veiksmingumą. Velox Top AF taip pat gali būti naudojamas paviršiams, besiliečiantiems su maistu, dezinfekuoti ir funkcinėse viešojo maitinimo pramonės zonose. Velox Top AF greitai džiūsta ir nepalieka dryžių ar likučių ant valomų paviršių.

Produkto negalima naudoti alkoholiui jautriems paviršiams dezinfekuoti.

Produkto savybės:

  • paruoštas naudoti,
  • platus biocidinis spektras,
  • universalus naudojimas,
  • skirtas naudoti medicininėse patalpose,
  • naudoti odontologijos kabinetuose
  • naudoti kirpyklose ir grožio salonuose,
  • nepalieka žymių ar likučių,
  • didelis medžiagų suderinamumas,
  • be aldehidų ir fenolio,
  • saugus paviršiams – nekeičia spalvos,
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Taikymo būdas:
Dezinfekuojamą paviršių reikia tolygiai išpurkšti iš maždaug 30 cm atstumo. Visas paviršius turi būti sudrėkintas. Palikite veikti reikiamą laiką. Praėjus šiam laikui – jei reikia, nuvalykite popieriniu rankšluosčiu. Jei dezinfekuojami su maistu besiliečiantys paviršiai – nuplaukite geriamuoju vandeniu.

Produkto sudėtis:
Veiklioji medžiaga 100 g produkto: Sudėtis: 40 g propan-2-olio (CAS:67-63-0), 20 g etanolio, 0,39 g aminų, n-C10-16-alkiltrimetilen-di-, reakcijos su chloroacto rūgštimi produktai,0,25 g didecildimetilamonio chlorido.

Produktas turi biocidinio produkto rinkodaros leidimą: 6140/15

neutralus kvapas.

12,10  Su PVM

( 10,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.