Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart
  • Viendantės replytės su aštriais antgaliais, kuriame naudojami trys rankenos užraktai, padidinantys naudojimo patogumą. Pagaminta iš padidinto kietumo ir tankio medicininės medžiagos, kuri užtikrina įrankio stabilumą ir darbo tikslumą.
  • Ramisterio zondas – ilgas intrauterinis zondas gylio tyrimui. Tiesus ir subtiliai nusmailintas, skersmuo 3-5 mm su praktiška 1 cm gradacija. Matavimo skalė nuo 4 iki 15 cm. Suapvalintas galiukas leidžia lengvai ir švelniai patekti per kaklo kanalą, o medžiagos plastiškumas leidžia pagal poreikį lenkti rankiniu būdu. Įrankis pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Sterilus, paruoštas naudojimui.
  • U-CUT žirklės – vienkartinės žirklės tiksliam gimdos siūlų kirpimui. Jos yra aštresnės palyginus su standartinėmis, todėl kerpa užtikrintai ir greitai, o tai savo ruožtu užtikrina tikslų pjūvį ten, kur to norite. U-CUT žirklės turi specialiai sukurtą, lenktą geležtę, kurios dėka sriegis nenuslysta ir „nenubėga“. Laisvas manevravimas žirklėmis ir ilgas atstumas leidžia pasiekti idealų ilgį iki 25 cm.
  • Kelly Forceps – vienkartinės žirklinės žnyplės su automatine spragtelėjimo fiksavimo sistema. Matmenys: 22 cm. Padeda nuimti intrauterinį prietaisą. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.