Bešešėlis šviestuvas „Glow MX6” juodas, 1 vnt.

235,95  Su PVM

( 195,00  be PVM )

Bešešėlis kosmetologinis šviestuvas

GLOW procedūrinis šviestuvas su unikalia lanko formos galvute puikiai apšviečia sritis, kurioms reikia tikslumo. Jis idealiai tinka visoms specializuotoms procedūroms, kuriose tinkamas apšvietimas gali turėti didelės įtakos teikiamų paslaugų kokybei. Jis idealiai tinka blakstienoms priauginti ir tankinti, tatuiruotėms, odos priežiūrai ir makiažui atlikti, taip pat gali būti naudojamas fotografuojant ir įrašant vaizdo įrašus.

Spalva: juoda.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Pasukama, išlenkta galvutė

Šviestuvo galvutės forma yra ne tik įdomaus dizaino, bet ir labai funkcionali. Platus, specialiai išlenktas profilis, užpildytas šviesos diodais, be šešėlių apšviečia procedūros zoną ir užtikrina komfortą paslaugų teikimo metu. Jis taip pat puikiai tinka efektams fotografuoti ir tiksliai perteikti. Pusiau permatomas skydo paviršius išsklaido šviesą, todėl šviestuvas neakina akių. Dėl tinkamų parametrų ir galimybės reguliuoti šviesos spalvą ir intensyvumą šviestuvas puikiai atkuria matomas spalvas, todėl net ilgai dirbant nevargina akių. Be to, sukamoji galvutė su plačiu judesių diapazonu leidžia optimaliai pritaikyti apšvietimą pagal savo pageidavimus.

Platus reguliavimo diapazonas

Stovas lengvai reguliuojamas 140-180 cm aukštyje ant rankenos esančiu fiksavimo sraigtu. Tai leidžia pritaikyti galvos padėtį prie individualių naudotojo poreikių ir įvairių tipų kosmetinių kėdžių, atlošiamų kėdžių ar procedūrinių stalų, kartu užtikrinant puikų darbo vietos apšvietimą. Šviesos spalvą ir intensyvumą galima palaipsniui reguliuoti nuotolinio valdymo pulteliu – vienas jų yra šalia lempos, todėl dirbant visada po ranka, o kitu galima reguliuoti nustatymus per atstumą.

Pritaikyta individualiems poreikiams

Spalvų temperatūros režimą galima reguliuoti 7 lygiais, o šviesos intensyvumą – net 11 lygių, todėl yra daug galimybių jį pritaikyti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į dideles mobiliosios galvutės ir trikojo rankenas, kurias galima visiškai pasukti, pagal galimybes, tačiau reikia pažymėti, kad lempa stabiliausia, kai yra pakreipta išilgai pagrindo.

Patogu dalintis savo darbo rezultatais

 

Pridedamas telefono laikiklis, kad estetiškai ir kokybiškai užfiksuotumėte savo darbus. Be to, teikdami paslaugas galite įrašinėti vaizdo įrašus ir vėliau jais dalytis socialinėje erdvėje. Laikiklį galima išdėstyti įvairiose trikojo vietose, kad gautumėte įvairių įdomių kadrų. Dėl plataus gnybtų reguliavimo jis tinka daugeliui telefonų modelių.

Palankus sprendimas mobiliosioms paslaugoms

Šviestuvą lengva surinkti ir vos per kelias akimirkas išėmus iš pakuotės jį galima naudoti. Specialus dėklas su izoliaciniu sluoksniu užtikrina patogų nešiojimą. Dvi vidinės „Velcro” kišenės palengvina įrangos pakavimą ir apsaugo rinkinio komponentus nuo pažeidimų transportuojant. Tai supaprastina mobiliųjų paslaugų įrangos naudojimą.

Elegantiškas dizainas ir funkcionalumas

Dėl paprastos formos ir modernaus minimalistinio stiliaus klasikinio balto atspalvio rėmo stovintis šviestuvas puikiai atrodys beveik bet kokiame interjere. Dėl tvirto, plokščio pagrindo apšvietimą galima patogiai pastatyti darbo vietoje.

Dėmesio. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas ir tinkamai surinkite gaminį.
Į komplektaciją įeina: lemputė, maitinimo adapteris ir maitinimo laidas, rėmo elementai su pagrindu, instrukcija, telefono laikiklis, belaidis pultelis, dangtelis.

Duomenys:
Įėjimo įtampa: 110-240 V
Galia: 36 W
Šviesos spalva: 3200-5600 K
CRI: RA > 90
Šviesos srautas: 2800 LM Rėmo
spalva: balti atspalviai
Garantija: 12 mėn.

https://www.youtube.com/watch?v=6UwXctp7PRYCCE9FD2A-791E-4A2A-80C8-03EBEC6F784E

 

 

235,95  Su PVM

( 195,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.