Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart
Tai uždara kapsulė, kurioje įmontuotas bėgimo takelis. Kapsulėje veikia vakuumas (30 mbar), kuris sukuria pasipriešinimą (jausmas panašus kaip bėgtum vandenyje) ir kelis kartus padida kiekvienos treniruotės efektyvumą. Infraraudonieji spinduliai (700 w) prasiskverbia 3-7 cm į poodinius audinius per odą ir pavirsta šilumine energija, kuri giliuosiuose audinių sluoksniuose suaktyvina kraujotaką, pagreitina kraujo tėkmė, o kartu ir deguonies pernešimą į audinius. Atsiveria poros, kūnas ima tartum lengviau kvėpuoti, prakaituoti, tokiu būdu per odą atsikratydamas toksinų ir medžiagų apykaitos liekanų (šlakų). Reguliariai naudojant infrared pagreitinami organizmo regeneraciniai procecai, stiprinamas organizmo imunitetas, mažinamas stresas, teigiamai veikiami sąnariai ir raumenys, paspartinamas žaizdų gijimas, gerinama širdies ir kitų organų veikla, efektyviai deginami riebalai ir stangrinama oda. Didžiausia temperatūra – 50 laipsnių.
Terapijos. Prietaise kartu sportuosite ir mėgausitės skirtingomis terapijomis:
* aromaterapija (skatina imuninę sistemą veikti ir atkuria natūralią pusiausvyrą, padeda kovoti su infekcijomis)
* Ozono terapija (veikia kaip stiprus baktericidinis ir fungicidinis stimuliatorius, turi oksidacinių savybių. Deguonies ir azoto mišinys yra efektyviausiais ginklas kovojant su žmogaus organizmą atakuojančiais mikroorganizmais)
* spalvų terapija (tim tikra šviesos spalva stimuliuoja specifines hormonų ir smegenų reakcijas. Stimuliuoja imunitetą, suteikia papildomos energijos, atstato kūno pusiausvyrą, nuramina ir pagerina bendrą organizmo būklę).
* Kolageno lempos.  Greitina žaizdų gijimą bei randų išnykimą. Lėtina odos senėjimo procesus – skatinina natūralią kolageno sintezę ir elastino skaidulų gamybą.
* Jonizacija. Mūsų aplinka šiandien pilna elektroninės įrangos skleidžiamų teigiamų jonų. Buvimas tokioje aplinkoje padidia mieguistumą, pablogina bendrą savijautą ir padida nuovargį, Jonizacija praturtina orą sveikatos jonais, pagerindama psichofizinį kūno funkcionavimą.
* Elektrostimuliacija. Raumenų stimuliacija žemo dažnio srove. Naudojant spec. elektrodus stimuliuojamos sunkiai prieinamos vietos. Elektrostim. sumažina įtampą ir pagerina raumenų maitinimo procesą, audinių aprūpinimą deguonimis, turi nuskausminamąjį poveikį.
Ar nenuobodu? Dėl virtualiųjų žemėlapių įdiegimo galite bėgti Los Andželo, Venecijos gatvėmis, dykumoje, miške ar tiesiog žiūrėti žinias, televiziją naršyti youtube.
Kiek laiko? Treniruotės trukmė 30 min.
Rezultatas? 1500-3000 kalorijų, sustiprintas organizmas, pagerintas imunitetas, suaktyvinta kolageno sintezė, patreniruota širdis ir kiti vidaus organai.

Įtampa

230VAC / 50Hz / 1PH

Energijos sąnaudos

2.5kW

Infraraudonieji spinduliai

Temperatūros regulaivimas: 25 – 50oC. Du infraredo šildytuvai: 350W kiekvienas. Apsauga nuo nudeginimo. Infraraudonosios spinduliuotės diapazonas: 1.4 – 14μm

Vakuumas

5 iš anksto nustatytos programos: 0 – 30mBar. Funkcija vakuumui sureguliuoti rankiniu būdu , Vakuuminis siurblys – 1500W

Chromoterapija

LED technologija. Belaidis nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis pasirinkti spalvą. Iš anksto nustatytos automatinio spalvų keitimo programos

Aromaterapija

Automatinė dozavimo stotis su eteriniais aliejais, skirta darbo režimui THERMAL. Galimybė įjungti/išjungti aromaterapiją treniruotės metu

Oro jonizacija

Neigiama jonų emisija: 9000000 ions/cm3

Ozonas

Ozono emisija 0.05ppm

Kolagenas

Viena LED lempa, 30W, bangos ilgis – 620nm. Galimybė įjungti/išjungti treniruotės metu

Elektrostimuliacija

Nepriklausoma elektrostimuliacijos sistema, iš anksto nustatytos programos. Elektrodai gali būti dezinfekuojami

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.