Antigravitacinis bėgimo takelis “BodyShape”

“BodyShape” vakuuminis bėgimo takelis yra modernus ir unikalus prietaisas, sujungiantis kardio treniruotes ir odos priežiūrą į vieną bendrą sistemą. Šis antigravitacinis bėgimo takelis sujungia limfinei sistemai naudingą giluminį vakuuminį masažą ir infraraudonųjų spindulių šilumos terapiją, taip skatindamas svorio ir celiulito mažėjimą. Papildomos funkcijos: aromaterapija, ozono terapija, šviesų terapija, kolageno lempos. Šį įrenginį galima užprogramuoti pagal kiekvieno kliento poreikį ir fizinį pasirengimą. Sudeginkite iki 3000 kalorijų vienos treniruotės metu.

Daugiau

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Tai uždara kapsulė, kurioje įmontuotas bėgimo takelis. Kapsulėje veikia vakuumas (30 mbar), kuris sukuria pasipriešinimą (jausmas panašus kaip bėgtum vandenyje) ir kelis kartus padida kiekvienos treniruotės efektyvumą. Infraraudonieji spinduliai (700 w) prasiskverbia 3-7 cm į poodinius audinius per odą ir pavirsta šilumine energija, kuri giliuosiuose audinių sluoksniuose suaktyvina kraujotaką, pagreitina kraujo tėkmė, o kartu ir deguonies pernešimą į audinius. Atsiveria poros, kūnas ima tartum lengviau kvėpuoti, prakaituoti, tokiu būdu per odą atsikratydamas toksinų ir medžiagų apykaitos liekanų (šlakų). Reguliariai naudojant infrared pagreitinami organizmo regeneraciniai procecai, stiprinamas organizmo imunitetas, mažinamas stresas, teigiamai veikiami sąnariai ir raumenys, paspartinamas žaizdų gijimas, gerinama širdies ir kitų organų veikla, efektyviai deginami riebalai ir stangrinama oda. Didžiausia temperatūra – 50 laipsnių.
Terapijos. Prietaise kartu sportuosite ir mėgausitės skirtingomis terapijomis:
* aromaterapija (skatina imuninę sistemą veikti ir atkuria natūralią pusiausvyrą, padeda kovoti su infekcijomis)
* Ozono terapija (veikia kaip stiprus baktericidinis ir fungicidinis stimuliatorius, turi oksidacinių savybių. Deguonies ir azoto mišinys yra efektyviausiais ginklas kovojant su žmogaus organizmą atakuojančiais mikroorganizmais)
* spalvų terapija (tim tikra šviesos spalva stimuliuoja specifines hormonų ir smegenų reakcijas. Stimuliuoja imunitetą, suteikia papildomos energijos, atstato kūno pusiausvyrą, nuramina ir pagerina bendrą organizmo būklę).
* Kolageno lempos.  Greitina žaizdų gijimą bei randų išnykimą. Lėtina odos senėjimo procesus – skatinina natūralią kolageno sintezę ir elastino skaidulų gamybą.
* Jonizacija. Mūsų aplinka šiandien pilna elektroninės įrangos skleidžiamų teigiamų jonų. Buvimas tokioje aplinkoje padidia mieguistumą, pablogina bendrą savijautą ir padida nuovargį, Jonizacija praturtina orą sveikatos jonais, pagerindama psichofizinį kūno funkcionavimą.
* Elektrostimuliacija. Raumenų stimuliacija žemo dažnio srove. Naudojant spec. elektrodus stimuliuojamos sunkiai prieinamos vietos. Elektrostim. sumažina įtampą ir pagerina raumenų maitinimo procesą, audinių aprūpinimą deguonimis, turi nuskausminamąjį poveikį.
Ar nenuobodu? Dėl virtualiųjų žemėlapių įdiegimo galite bėgti Los Andželo, Venecijos gatvėmis, dykumoje, miške ar tiesiog žiūrėti žinias, televiziją naršyti youtube.
Kiek laiko? Treniruotės trukmė 30 min.
Rezultatas? 1500-3000 kalorijų, sustiprintas organizmas, pagerintas imunitetas, suaktyvinta kolageno sintezė, patreniruota širdis ir kiti vidaus organai.

Užsakoma individualiai

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.