Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

„Ciclotte Bike“ yra puikus estetikos, ergonomikos ir dizaino rezultatas, pagamintas naudojant aukščiausių technologijų medžiagas, tokias kaip anglies pluoštas, stiklo pluoštas ir plienas. Ikoniška apskritimo forma ir anglies pluoštas padaro dviratį itin komfortišką bei išskirtinį, o jo galia atsiskleidžia kiekvienos treniruotės metu. Rėmas sukurtas taip, kad prisitaikytų prie 5 spiningo pozicijų. Inovatoriška posūkių daugiklio transmisija ir išorinio rato sukimasis daro minimą unikalų, tobulai atkartojantį realų važiavimo dviračiu pojūtį kelyje. Atsparumas išgaunamas naudojant sudėtingą elektromagnetinę sistemą, nuotoliniu būdu valdomą per „Bluetooth“.

„Ciclotte Bike“ – tai treniruokliai, rankų darbo meno kūriniai, puikūs namų interjero dekoravimo elementai – nuo prabangių gyvenamųjų kambarių iki unikalių miegamųjų ir vonios kambarių, viešbučio apartamentų ir jachtų.

Speciali šio itin modernaus dizaino treniruoklio sistema leidžia jį integruoti su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, suteikiant daugybę pramogų treniruočių metu. Pradedant nuo savo filmų ir muzikos žiūrėjimo iki maršrutų imitavimo takais ir keliais. Įdiegta speciali programa, kuri teikia daug naudingos informacijos apie greitį ir nuvažiuotą atstumą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.