Patalpų difuzorius „Bysoo”

39,00  Su PVM

( 32,23  be PVM )

Difuzorius kvapniems perliukams (iki 25 m2)

SPA
Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Revoliucinis sprendimas natūraliems kvapams paskleisti patalpose iki 25m². Pritaikytas „Perles de parfum” asortimentui: maži perlai yra prisotinti 100% natūralių kvepalų ir eterinių aliejų, kad sklaida būtų sausa ir sveika. Išsklaidytos tik natūralių kvepalų ar eterinių aliejų molekulės, be chemikalų, tirpiklių, drėgmės ar karščio, todėl tai yra tirpalas be toksinių emisijų.

Mes siūlome revoliucinį sprendimą, kaip paskleisti natūralius kvapus, todėl žvakės, kvepalų degikliai, smilkalai ir kiti pavojai sveikatai taps praeitimi. Dėl itin novatoriškų technologijų maži perlai yra prisotinti 100% natūralių kvepalų ir eterinių aliejų, kurių koncentracija yra neregėta. Šie „Perles de parfum” asortimento kvepalų perlai lėtai ir nuosekliai išskiria kvapus laikui bėgant.
Mūsų inžinieriai atnaujino „Bysoo” – ekonomišką ir tylų difuzorių, kuris yra itin efektyvus ir paprastas naudoti. Naudojant pagrindinę ventiliaciją, kvapų molekulės pasklinda po SPA erdves, tokias kaip gydymo kabinos, laukimo kambariai ir registratūra.

Taigi tai sprendimas, kuris puikiai pritaikytas kvapams skleisti iki 25 m2 erdvėse ir atitinka visų profesionalų poreikius:

– Sausa ir sveika difuzija: išsklaidomos tik natūralių kvepalų ir eterinių aliejų molekulės, nenaudojant chemikalų, tirpiklių, drėgmės ar karščio, todėl tai yra tirpalas be toksinių emisijų.

– Patogi difuzija: Supilkite rekomenduojamą perlų kiekį į difuzorių, įjunkite ir kvapas išsiskirs per visą erdvę savaites iš eilės; daugiau veiksmų nereikia.

– Saugi difuzija: kvapai gali būti problemiški tam tikriems asmenims, tačiau dažnai taip yra dėl netinkamų sklaidos metodų. „Bysoo” difuzorius išlaiko puikiai subalansuotą kvapo intensyvumą.

– Ekonomiška difuzija: „Bysoo” difuzorius parduodamas už labai patrauklią kainą ir gali būti montuojamas bet kurioje erdvėje nereikalaujant didelių investicijų. Maksimalus energijos suvartojimas yra 5 W.

– Diskretiška ir estetiška difuzija: dėl mažo dydžio ir tikslingai neutralaus dizaino „Bysoo” difuzorius puikiai tinka bet kokioje aplinkoje.

„Perles de parfum” asortimentą galima įsigyti 150 g arba 300 g stikliniuose indeliuose iš maždaug 20 skirtingų kvapų.

39,00  Su PVM

( 32,23  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.