DVIEJŲ KORPUSŲ NEŠTUVAI, 1 vnt.

1028,50  Su PVM

( 850,00  be PVM )

Tvirtas, atsparus ir lankstus, jis idealiai tinka įvairioms gelbėjimo operacijoms kasyklose, kalnuose ir vandenyje.

Revoliucinė gamybos technologija užtikrina vienodą neštuvų storį per visą jų ilgį. Korpusas pagamintas iš didelio tankio polietileno ir sujungtas su aliuminio karkasu, kad būtų tvirtesnis. Į konstrukciją integruotos transportavimo rankenos išdėstytos per visą perimetrą. Įvorės, skirtos diržų spyruokliniams fiksatoriams tvirtinti, yra iš nerūdijančio plieno. Karkaso viduje yra nuimamas čiužinys, tvirtinamas Velcro® , pagamintas iš EPDM uždarų ląstelių, todėl nepraleidžia nei kraujo, nei vandens. Didelio tankio polietilenas užtikrina atsparumą dužimui ir dezinfekavimą. Gali būti įdėta stuburo lenta.
Komplektuojamas su nailonine virve per visą perimetrą, trimis 50 mm nailoniniais diržais su greito atsegimo sagtimis, vandeniui atspariu ir uždarų ląstelių čiužiniu, kojos atrama iš iš anksto suformuoto polietileno su padėties reguliatoriumi.
Dviejų korpusų neštuvai. Juos galima skersai padalyti per pusę, kad būtų patogiau laikyti ir transportuoti. Siekiant užtikrinti nepriekaištingą sukibimą tarp abiejų korpusų, įdėtos keturios nailoninės pūslės ir apsaugos sistema, apsaugota pačioje formoje esančiu iškilimu.
Techninės specifikacijos
– Dydis: 118/215 x 64 x 19 cm
– Keliamoji galia: 280 kg
– Svoris: 17 kg

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

1028,50  Su PVM

( 850,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.