„Elegante” rankšluosčių šildytuvas, 1 vnt.

141,57  Su PVM

( 117,00  be PVM )

Rankšluosčių šildymas be rūpesčių

Elegantiškas rankšluosčių džiovintuvas „Elegante” leidžia šildyti du didelius rankšluosčius vienu metu. Dėl unikalaus kibiro formos prietaisas užtikrina tolygų šilumos paskirstymą visame paviršiuje kiekvieno naudojimo metu. Kad būtų patogiau naudoti, jame yra ekranas, nešiojimo dirželis ir kvapų disko laikiklis .

Gerai apgalvotos funkcijos

Prietaisas greitai įkaista , todėl pasiruošite darbui per trumpą laiką. Šildytuvas turi laikmačio funkciją , kuri leidžia nustatyti veikimo laiką: 15, 30, 45 arba 60 minučių , po kurio šildymas baigiamas. Aiškus ekranas skaičiuoja likusį laiką ir rodo temperatūrą įrenginio viduje . Automatinio išjungimo funkcija leidžia sutaupyti energijos – praėjus 30 minučių po atgalinės atskaitos pabaigos ir išjungus šildymą, ekranas taip pat išsijungia automatiškai. Kad naudotis prietaisu būtų dar maloniau, jo vidiniame dangtelyje yra įrengta speciali vieta aromaterapiniam diskui – to dėka šildomi rankšluosčiai įgauna malonų kvapą.

Praktiškas boho stiliaus prietaisas

Šildytuvo korpusas pagamintas iš balto plastiko, todėl jį lengva valyti . Estetiniai grioveliai ir dekoratyviniai elementai, imituojantys medieną, yra vizualiai malonus papildymas. LED lemputė aplink mygtukus informuoja apie šildytuvo veikimo būseną, o valdymo diodas rodo pasirinktą veikimo laiką. Laisvai stovintį įrenginį patogu nešiotis – jį palengvina specialus patvarus dirželis – ir laikyti, o stilingas, apvalus pagrindas taupo vietą.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Duomenys:
Spalva: balti atspalviai
Laiko reguliavimas: 15, 30, 45, 60 min
Maksimali temperatūra: 120 °C
Galia: 400 W
Nominali įtampa: 230 V

141,57  Su PVM

( 117,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.