Hidrodermabrazijos aparatas su odos analizatoriumi Hydro Skin + 7in1

HYDRO SKIN 7+1 yra naujausių sprendimų derinys viename įrenginyje. Futuristinėje struktūroje su įmontuota planšete yra septyni įrenginiai, kurie vienas kitą papildo ir suteikia puikų procedūros rezultatą.
ODOS ANALIZATORIUS – kamera, skirta odos analizei, suteikianti galimybę detaliai ištirti ir analizuoti: raukšles, poras, spalvos pasikeitimą, odos drėkinimą, riebalų sekreciją, spuogų pažeidimus ir odos jautrumo laipsnį.
10 megapikselių makro kamera. Multispektrinė vaizdo gavimo technologija (standartinė balta šviesa, kryžminė poliarizuota šviesa, UV šviesa). Prietaisas gali analizuoti tiek veido, tiek galvos odą. Prietaisas turi galimybę pasiekti plaukų folikulų sluoksnį ir nustatyti jų žemesnį lygį. Momentiniai analizės rezultatai – tik 12 sekundžių

RADIJO BANGŲ ANTGALIS– radijo bangas skleidžianti galvutė gamina šilumą odoje ir poodiniame audinyje. Kolagenas kaitinamas, todėl susitraukia ir stipriai išsitempia, įvyksta struktūros atsinaujinimas. Rezultatas – veido ovalo pagerėjimas, raukšlių sumažėjimas ir odos pastangrėjimas.

ULTRAGARSO ANTGALIS – tai labai efektyvus būdas į odą įvesti kosmetikoje esančias veikliąsias medžiagas. Šilumos įtakoje plečiasi kraujagyslės, padidėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.
HIDROMIKRODERMABRAZIJOS ANTGALIS – naujausia negyvos odos šveitimo technologija su specialiai sukurta galvute. Procedūros poveikis – lygi, giliai sudrėkinta ir švytinti oda
TEMPERATŪRINĖS KAITOS ANTGALIS – skirtas nuraminti sudirgusią odą, uždaryti poras po vandens ir po elektroporacijos arba kosmetikoje esančių veikliųjų medžiagų įvedimo.
DEGUONINIS PURŠKIMAS – naudojant fiziologinį tirpalą, jis naudojamas odos valymui, o kosmetinės ampulės naudojimas, priklausomai nuo jos sudėties, turės poveikį odai, pvz., drėkina, prisotina deguonimi, regeneruoja …
KAVITACINIS PILINGAS – tai negyvų raginio odos sluoksnio ląstelių valymo būdas.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Techniniai duomenys:
Galia: 150W
Maitinimas: 110-240 V 50-60 HZ
Ekranas: 10 colių jutiklinis ekranas
Siurbimo galia: 700 mmHg
Purškimo galvutė: 2000 mmHg
Ultragarso mentelė: 25 kHz
Šaldanti galvutė: aušinamas vandeniu ir oru
Ultragarso galvutė: reguliuojama 1-10 MHZ diapazone
Vandenilio generatorius turi įmontuotą bateriją
12V maitinimo šaltinį
Talpa: 0,43L. Maitinimas: 5V 50~60 Hz Sertifikatai: CE, RoHS,
Vandenilio gamyba: 0,30 – 0,70 ppm, priklausomai nuo vandens
Pagrindo matmenys yra 29 cm skersmens
Prietaiso išmatavimai plotis 27cm ilgis 42cm aukštis be galvučių 48cm

2202,20  Su PVM

( 1820,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.