Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

Medix Pro N neaustinis medicininis paklotas yra 50 cm pločio ritinyje. Tai aukštos kokybės medicininis paklotas iš neaustinės medžiagos, kurio svoris 35 g/m2. Medix Pro N medicininis paklotas  skirtas padengti ir apsaugoti medicininių lovų, medicininių sofų ir gydymo stalų paviršių. Medicininis paklotas yra puikus higieninis sprendimas masažo kabinetams, reabilitacijos kabinetams ir kineziterapijai. Medix Pro N medicininis pagrindas yra vieno sluoksnio ir nesterilus. Medžiagos struktūra užtikrina optimalų medžiagos sugėrimą ir ilgaamžiškumą. Dėl šios priežasties medicininis pagrindas Medix Pro N atlieka savo funkcijas visą gydymo laiką.

Medix Pro N medicininio pakloto 50 cm pločio rulone pakanka standartinio dydžio gydymo lovoms ir kėdėms pritvirtinti. Neaustinis audinys sugeria drėgmę ir apsaugo paviršius nuo nešvarumų. Neaustinis audinys yra minkštas ir malonus liesti. Tai garantuoja pacientams komfortą liečiantis su oda. Medžiaga nesukelia dirginimo. Medix Pro N medicininiai paklotai turi lygų paviršių, estetinę išvaizdą ir gražias spalvas.

Viename ritinyje yra 50 metrų neaustinės medžiagos. Patogi perforacija, padaryta kas 50 cm, palengvina atskirų medicininių paklotų dalių surinkimą.

Medix Pro N medicininiai paklotai yra vienkartiniai. Jų naudojimas žymiai padidina higienos standartus. Dėl medicininių Medix Pro N paklotų lengviau išlaikyti švarą ir sumažinti dėmių riziką. Viena Medix Pro N medicininio neaustinio pakloto dalis yra 50 × 50 cm kvadrato dydžio.

 

Spalva

Balta, Mėlyna, Rožinė, žalia

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.