Hidromedica

Išmani medicina

0
Your Cart

 Frakcinio lazerio modulis

Odos atjauninimo lazeris (Er:YAG 2940 nm) ) naudojamas odai, kuris taikomas tik 5~200 µm epidermio sluoksniui. Jis padidina maistinių medžiagų ir kosmetikos priemonių absorbcijos greitį epidermio sluoksnyje sukuriant apie 100 kelių mikroporų per vieną šūvį.

Galvaninis modulis

Naudojant teigiamą (+) lyginamosios srovės pobūdį, iš odos efektyviai pašalinamos atliekos, o kartu pagerinamas maistinių medžiagų ir kosmetikos priemonių patekimas į odą. naudojant neigiamą (-) srovės poveikį.

 

Šaldymo modulis

Po lazerio ir galvaninių procedūrų atvėsinkite odą naudodami šaldymo modulį. Šis rėžimas taip pat idealiai tinka norint sumažinti odos paburkimus.

Ultragarso modulis

Naudojant 1 MHz dažnio ultragarso bangas pagerinamas odos elastingumas ir spalva bei pašalinami nešvarumai iš porų generuojant apie 1 milijoną vibracijų per sekundę.

LED modulis

Trys šviesos bangos ilgiai, kurie tinka galvos odos priežiūrai, prasiskverbia giliai iš epidermio į dermos sluoksnį, kad galvos oda būtų sveika ir elastinga. Naudokite raudonos, mėlynos arba rausvos LED šviesos modulius odos šveitimui, aknės kontrolei ir procedūroms bei kitiems panašiems odos pažeidimams. Drėkina, didina elastingumą, (procedūra trunka 3 minutes).

PURAXEL lazeris. Galime užtikrintai kalbėti apie klinikinius rezultatus. Šio lazerio technologija padeda pagerinti dėmeles, šviesina odą, poras, elastingumą ir spuogus.

Tris kartus didesnis odos drėgmės kiekis:

30 % didesnis odos tankis:

2 kartus pagerėjęs odos atspalvio šviesumas:

Sertifikatai:

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.