„RENLIVE Fluid H” ypatingai drėkinantis veido serumas pavargusiai odai, 30 ml

53,48  Su PVM

( 44,20  be PVM )

„Fluid H” yra išskirtinis veido serumas, kurio sudėtyje yra distiliuoto vandens ir labai didelė biotechnologiniu būdu gautos hialurono rūgšties dozė. Serumas yra itin švarus ir pasižymi dideliu drėkinamuoju poveikiu dėl unikalaus hialurono rūgšties gebėjimo surišti didelį kiekį vandens – daugiau nei 100 kartų didesnį už jos pačios svorį. Dėl to odos audiniuose palaikomas optimalus drėgmės lygis, oda tampa elastingesnė, sumažėja smulkių linijų ir raukšlių. Kadangi serumas pasižymi stipriu drėkinamuoju ir stangrinamuoju poveikiu, jis užkerta kelią odos senėjimui ir kartu neutralizuoja probleminių tipų odos dehidrataciją. Priemonė tinka visų tipų odai, kuriai kaip drėkiklis reikalingas vanduo, o ne aliejus. Kadangi „Fluid H” yra itin švarus produktas ir nesukelia jautrumo, jį taip pat puikiai tinka naudoti dėl išorinių ar vidinių veiksnių padidėjusio jautrumo odai.

Naudojimas: Naudokite ryte, kaip makiažo pagrindą arba atskirai sausai, pavargusiai ir papilkėjusiai odai. Galimas odos įtempimo jausmas yra normalus ir nėra alerginės reakcijos požymis. Vakare puikiai tinka kaip drėkinamasis kremas odai, kuri prastai reaguoja į riebius preparatus. Dėl stipraus drėkinamojo ir liftingo poveikio tai idealus produktas, apsaugantis nuo senėjimo ir dehidratacijos. Fluid H galima maišyti su dieniniu arba vakariniu produktu, kad sustiprintumėte jo poveikį.

Rekomenduojama: visų tipų odai, kuriai reikia drėgmės arba kurią jautrino išoriniai ar vidiniai veiksniai.

Sudedamosios dalys: vanduo, glicerinas, fenoksietanolis, natrio hialuronatas, kvapiosios medžiagos, PPG-1-9 laurilo glikolio eteris, imidazolidinilo karbamidas, 2-bromo-2-nitropropan-1,3-diolis, alfa-izometiljononas, benzilo benzoatas, kumarinas, limonenas, linalolis.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

53,48  Su PVM

( 44,20  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.