„RENLIVE Neoage” odos senėjimą stabdančios ampulės, 10 vnt.

45,98  Su PVM

( 38,00  be PVM )

Naujoviškos formulės, specialiai sukurtos senstančiai odai stimuliuoti ir atgaivinti, „Neo Age” naudojama kaip itin veiksmingas odos priežiūros rutinos priedas, kad būtų pasiektas matomas odos senėjimą stabdantis poveikis. Priemonė padeda palaikyti aukštą drėgmės lygį odoje ir kartu stiprina odos struktūrą, todėl veiksmingai gydo raukšlėtą ir susilpnėjusią odą. Veikliojoje formulėje yra hialurono rūgšties ir gliukozamino sulfato, kurie pasižymi stipriomis drėkinamosiomis savybėmis ir kartu užtikrina greitą sausos ir suglebusios odos būklės pagerėjimą. Tuo pat metu kolageno pirmtakai ir aminorūgštys ilgainiui veikia gerindami odos struktūrą ir elastingumą bei užpildydami raukšles. Todėl produktą galima rekomenduoti tiek nedidelėms raukšlėms užpildyti, kai rezultatas matomas jau po 1-2 procedūrų, tiek ir didesnėms raukšlėms lyginti, naudojant jį reguliariai ir ilgą laiką.

Naudojimas: Mažinkite raukšles ir susilpnėjusią odą namuose, perlaužę buteliuką ir tepdami produktą vieną ar daugiausia du kartus per savaitę po odos šveitimo.

Rekomenduojama: Senstančiai, elastingumą praradusiai odai.

Sudedamosios dalys: Vanduo, natrio chloridas, gliukozamino sulfatas, hidroksipropilguaras, natrio hialuronatas, cisteinas HCI, alginas, prolinas, glicinas, lizino hidrochloridas, natrio dehidroacetatas, fenoksietanolis, benzilo alkoholis, pieno rūgštis, kalio sorbatas, tokoferolis.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

45,98  Su PVM

( 38,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.