Sauso hidromasažo lova „Aqua bed”

30250,00  Su PVM

( 25000,00  be PVM )

„ACTIV AQUA BED” YRA SAUSO VANDENS MASAŽO LOVA. JIS ATLIEKAMAS NAUDOJANT ĮKAITINTĄVANDENS SROVĘ, TEKANČIĄ PO SLĖGIU IŠ VIDUJE ESANČIŲ PURKŠTUKŲ. VANDENS ČIURKŠLĖS JUDA SUKAMAISIAIS JUDESIAIS, SMŪGIUODAMOS Į GUMINIO KILIMĖLIO PAVIRŠIŲ. TAIP JIE MASAŽUOJA KŪNĄ – NUO GALVOS IKI KOJŲ. SAUSO MASAŽO VANDENS LOVOS MASAŽAS YRA VISIŠKAI NESKAUSMINGA, NEINVAZINĖ IR SAUGI PROCEDŪRA. TAI TRIJŲ ELEMENTŲ – MASAŽO, ŠILUMOS IR VANDENS DERINYS. PURKŠTUKŲ ANTGALIAI JUDA AUKŠTYN IR ŽEMYN KŪNU BANGŲ PAVIDALO ĮKAITINTO VANDENS SRAUTAIS, TODĖL NAUDOTOJAS GALI KONTROLIUOTI, KURIOJE MASAŽO VIETOJE MASAŽAS TURI BŪTI KONCENTRUOTAS.  LED LEMPA NAUDOJA LED ŠVIESĄ OPTINIAM ŠVIESINIMUI IR ĮVAIRIŲ ODOS PROBLEMŲ, TOKIŲ KAIP AKNĖ, ODOS ALERGIJOS, PIGMENTINĖS DĖMĖS AR ILGAI GYJANČIOS ŽAIZDOS, GYDYMUI. LED LEMPA DARO DIDELĮ POVEIKĮ SENĖJIMO POŽYMIŲ TURINČIOS IR SU AMŽIUMI SUSIJUSIO KOLAGENO NETEKUSIOS ODOS REGENERACIJAI. JI TAIP PAT GERINA ODOS BŪKLĘ IR ĮTEMPIMĄ BEI MALŠINA NUDEGIMUS SAULĖJE. ŠVIESOS SRAUTAS, PRASISKVERBIANTIS PRO ODĄ IR PASIEKIANTIS LĄSTELĖS VIDŲ, STIMULIUOJA JOJE VYKSTANČIUS PROCESUS.  ŠVIESOS DIODŲ ŠVIESA PRILYGSTA LAZERIO SPINDULIO VEIKIMUI. PROCEDŪRA NAUDOJANT LED TECHNOLOGIJĄ YRA ABSOLIUČIAI NEINVAZINĖ, NEPAVEIKIA LĄSTELIŲ STRUKTŪROS, O TIK STIMULIUOJA IR NATŪRALIAI SUAKTYVINA JOJE VYKSTANČIUS REGENERACINIUS PROCESUS.

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

Aprašymas

Pasitelkite transformuojančią masažo, vandens ir šilumos triadą su sauso vandens masažo lova. Ji suteikia ramybės ir atsipalaidavimo patirtį, išradingai derindama šiuos tris esminius elementus. Masažinė lova, skirta iš naujo pakeisti jūsų sveikatingumo rutiną, yra visiškai neinvazinė ir neskausminga, o kartu suteikia maksimalią terapinę naudą.

Pažangiausia sauso vandens lovos technologija veikia naudojant purkštukus, kurie juda aukštyn ir žemyn jūsų kūnu. Šie purkštukai skleidžia raminančias, bangas primenančias sušildyto vandens sroves, kurios užtikrina raminantį, bet veiksmingą masažą. Šio proceso grožis – naudotojams suteikiama kontrolė, leidžianti masažą nukreipti į tas vietas, kuriose labiausiai norisi palengvėjimo ar atsipalaidavimo.

Mūsų sauso vandens masažo lova peržengia įprastas komforto ir geros savijautos ribas. Ji atveria jūsų pasaulį, kad pasiektumėte dar geresnių rezultatų ir pagerintumėte bendrą savijautą.

 

Sauso hidromasažo poveikis

Aqua Bed” masažo patirtis – tai ramus prieglobstis, padedantis atsipalaiduoti, o po kiekvieno seanso jaučiatės atjaunėję. Masažas yra puikus terapijos būdas, didinantis dopamino, serotonino ir oksitocino – hormonų, padedančių įveikti stresą – gamybą. Ši energizuojanti procedūra suteikia energijos pliūpsnį ir suteikia jums naujų jėgų bei gyvybinių jėgų, kad galėtumėte įveikti visą dieną.

– mažina raumenų įtampą,
– mažina stresą,
– atpalaiduoja,
– gerina kraujotakos sistemos veiklą,
– malšina skausmą

Speciali programinė įranga dideliame ekrane

Maksimaliai pagerinkite savo sveikatingumo patirtį naudodamiesi moderniausia „Activ Aqua Bed” lova su aukštos kokybės, lengvai valdomu 10,1 colio jutikliniu ekranu. Ši pritaikoma funkcija, sumontuota ant lanksčios svirties, palengvina optimalią operatoriaus ar paciento padėtį, užtikrindama sklandžią naudotojo sąveiką.

Komfortas ir malonumas masažas

Procedūra nesukelia nepatogumų, nes norint pasinaudoti masažo teikiamais privalumais, tereikia nusiauti batus. Pati procedūra yra maloni ir labai komfortiška. Ji suteikia greitą, juntamą poveikį ir gali būti pritaikyta prie individualių kliento poreikių, nes galima pasirinkti tinkamą masažo jėgą, greitį ir kūno sritį. Prietaiso aukštis yra optimalus, kad skirtingo ūgio klientams būtų lengviau patogiai atsigulti ant „Aqua Bed” membraninio kilimėlio.

6 tipų masažas

Veido luminoterapija naudojant LED lempa kūno masažo metu

LED lempa naudoja LED šviesą optiniam odos šviesinimui ir įvairių odos problemų, tokių kaip aknė, odos alergijos, pigmentinės dėmės ar ilgai gyjančios žaizdos, gydymui. LED lempa daro didelį poveikį senėjimo požymių turinčios ir su amžiumi susijusio kolageno netekusios odos regeneracijai. Ji taip pat gerina odos būklę ir įtempimą bei malšina nudegimus saulėje.Lempa veikia fotodinaminės terapijos principu, suaktyvina giliųjų odos sluoksnių ląsteles ir pagerina jų medžiagų apykaitą. Kai oda sugeria šviesą, šviesos energija paverčiama į tarpląstelinę energiją. Dėl to atsipalaiduoja ir sustiprėja mikrokraujagyslės. Odoje vyksta fotocheminė reakcija – fermentinė reakcija. Lempa idealiai tinka gydymo BB Glow ampulėmis poveikiui sustiprinti. Visa ši nauda yra atpalaiduojančio sauso masažo metu  „Aqua Bed” lovoje.

Nuostabus šviesos poveikis

Šviesos srautas, prasiskverbiantis pro odą ir pasiekiantis ląstelės vidų, stimuliuoja joje vykstančius procesus. LED šviesos diodų šviesos švytėjimas prilygsta lazerio spindulio veikimui. Procedūra naudojant LED technologiją yra absoliučiai neinvazinė, nepaveikia ląstelių struktūros, o tik stimuliuoja ir natūraliai suaktyvina bei suintensyvina joje vykstančius regeneracinius procesus.

30250,00  Su PVM

( 25000,00  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.