„Tend Deep” – nešiojamasis masažuoklis sąnarių ir sausgyslių skausmui malšinimui

174,97  Su PVM

( 144,60  be PVM )

„Tend Deep” – nešiojamasis masažuoklis greitam tikslingam sąnarių ir sausgyslių skausmo malšinimui naudojant židininę vibracijos terapiją, ergonomiškai suprojektuotas taip, kad būtų galima tvirtai suimti ir taikyti gilią terapiją

GREITAS SKAUSMO MALŠINIMAS: „Tend Deep” gali greitai ir tiksliai pasiekti skausmo šaltinį ir palengvinti skausmą naudojant židininę vibracijos terapiją, kuri pasiekia gilią sausgyslės ar sąnario dalį.

Mažas ir nešiojamas: „Tend Deep” yra mažas ir nešiojamas masažuoklis, kurį galima įsidėti į bet kokį krepšį; jis suteikia galimybę akimirksniu palengvinti skausmą.

SKAUSMO TAŠKAI: Tend Deep puikiai tinka, bet neapsiriboja: teniso ir golfo alkūnės, sausgyslių ir sąnarių skausmo, traumų atsigavimo, kelio ir čiurnos skausmo, taip pat riešo kanalo sindromo atvejais.

ĮVAIRŪS PATARIMAI: „Tend Deep” turi 4 greičius ir 6 vibracijos modelius, todėl galite rinktis iš daugybės variantų, kurie padės akimirksniu sumažinti skausmą.

PALENGVINA, ATSTATO IR ATKURIA: „Tend Deep” gali padėti sumažinti raumenų įtampą, pagerinti judesių amplitudę ir paskatinti gijimą, kad galėtumėte kuo geriau atsigauti ir toliau užsiimti kasdiene veikla be skausmo ir apribojimų.

AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS: Tend Deep” naudojamas kūnui saugus aliuminis ir medicininis silikonas, kad terapijos prietaisas būtų saugus ir itin higieniškas.

 

Facebook
LinkedIn
Email
Spausdinti

174,97  Su PVM

( 144,60  be PVM )

Greitas pristatymas

Pristatome į jūsų nurodytą adresą visoje Lietuvoje.

Aukštos kokybės prekės

Prekiaujame tik patikrintų gamintojų prekėmis.

Suteikiama garantija

Visai įrangai yra suteikiama gamintojo garantija.

Saugus apmokėjimas

Tk populiariausi ir saugiausi atsiskaitymo būdai.